Maailm

Kim Kardashian ja Kanye West lahutavad (14)

Ohtuleht.ee, 19. veebruar 2021 22:57
Kim Kardashian ja Kanye WestFoto: Gilbert Flores/Broadimage/Scanpix
Seltskonnatäht Kim Kardashian ja räppar Kanye West lahutavad pea seitse aastat kestnud abielu. 

TMZ andmetel on lahutus „nii sõbralik, kui üks lahutus olla saab“. Lahutuse andis sisse Kim Kardashian ja ta palub laste ühist hooldusõigust, millega Kanye kuuldavasti nõus on. Neil on kokku neli last: seitsmeaastane North, viiene Saint, kolmeaastane Chicago ja maikuus kaheseks saav Psalm.

Paaril on varasemalt sõlmitud abieluvaraleping ning kinnisvara osas on läbirääkimised lõpusirgel.

40aastase Kimi ja 43aastase Kanye lahkuminek ei ole eriline üllatus.

Paar on viimased kuud eraldi elanud. Kanye veetis aega Wyomingis ja Kim oli lastega Calabasases. TMZ andmetel polnud selleks mingit dramaatilist põhjust, vaid küsimus oli lihtsalt erinevas elustiilis.

Kim ja Kanye kohtusid 2000. aastate alguses. Kanye osales esimest korda Kardashianide peresaates „Keeping up with the Kardashians“ 2010. aastal. Sel ajal käis Kim veel Kris Humphriesiga. Kanye avaldas Kimile armastust oma 2012. aasta laulus „Cold“ ja varsti pärast seda sai neist ametlikult paar.
Paari esimene laps, tütar North, sündis 2013. aasta juunis. Kimi ja Kanye suurejooneline pulmapidu toimus 2014. aasta mais Itaalias. 

Tegemist on Kanye esimese ja Kimi kolmanda lahutusega. Kim oli abielus produtsent Damon Thomasega, kellest ta lahutas 2004. aastal. Kim abiellus Kris Humphriesiga 2011. aasta augustis. See liit kestis vaid 72 päeva.

Kim sai kuulsaks 2007. aastal alanud ülipopulaarses tõsielusaates, mille tuleval aastal eetrisse minev 21. hooaeg jääb viimaseks. Kardashian on edu saavutanud ka mitmetes muudes ettevõtmistes, alates mobiiliäppidest ja lõpetades meigitoodetega. Forbesi hinnangul on tema isikliku vara väärtuseks 780 miljonit dollarit.

Kanye on viimased 15 aastat olnud üks räppmuusika suuremaid nimesid, lisaks on ta saavutanud märkimisväärse edu moeloojana.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee