Eesti uudised

Tantsustuudio teeb ööklubi: Tartu tantsukool vilistab koroonareeglitele ja ärritab naabreid (4)

LISA KOMMENTAAR

Volk 20. veebruar 2021 11:05
Tundub, et tantsurahvas on samuti Õhtulehte lugenud. Peale artikli ilmumist on hea ja rahulik olnud magama minna ja rulood on ka akendele ilusti ette tõmmatud. Loodame, et see niimoodi ka jätkub :)
18. veebruar 2021 09:55
Tubli Mario! Jöudu sulle!
Volk 18. veebruar 2021 07:51
Elan kõnealuse peakoha vahetus läheduses. Vähe sellest, et nende tantsulõvide lärm hotellikülastajaid häirib, on antud tantsusaali aknad ka teisele poole maja ja sageli õhutusasendis, mistõttu Turu 3 ja Aleksandri 4 elanikud saavad mitu korda nädalas seda diskot "nautida". Vähemalt ühe kõrvalasuva KÜ poolt on seal kohapeal probleemist rääkimas käidud. Mitu korda on ka e-maile vahetatud, mille järel mõneks ajaks keeratakse lärmi vaiksemaks ja diskokera valgusreostusele (kes siis ei unistaks magada stroboskoobi sähvivas valgusvihus, mis magamistoa kardina taga tantsiskleb) viitamise järel pandi
Sass 18. veebruar 2021 07:07
Nii paljusid häirib, aga midagi ei muutu! Politsei ikka kutsusite või olete kannatlikud nagu eestlasele kohane? Naabriga tuleb küll hästi läbi saada, aga antud juhul on ju selge, et vabandatakse hiljem lihtsalt moe pärast! See on üldse üks kummaline maja!