Krimi

Tuberkuloitedi asutajaliikme surnukspussitamises süüdistatav Ülle: Aivar hoopis jõi ennast surnuks (2)

Kristjan Väli, 16. veebruar 2021 18:55
KOHTUALUNE: Ülle Kottise hinnangul suri Aivar seepärast, et oli liiga palju napsi võtnud. Mingisugusest pussitamisest naine ei räägi.Foto: Eiliki Pukk
Viinaveaga muusik Aivar jõi arstide keelust hoolimata edasi, mistõttu ütles ühel maikuu õhtupoolikul tema organism üles. Mees kukkus oma koduköögis kokku ning suri – eelkirjeldatu on muusiku elukaaslase ja tema tapmises süüdistatava Ülle Kottise versioon toonasest sündmusest. Täpsemalt öeldes – üks tema versioonidest, nimelt on ta korduvalt muutnud oma ütluste sisu.

Ansambli The Tuberkuloited üks asutajaliikmeid kitarrist Aivar Kandla suri läinud aasta 15. mai õhtupoolikul enda üürikodus Pärnumaal Audrus. Häirekeskusse helistas Aivari elukaaslane Ülle Kottis, kes rääkis, kuidas tema mehel hakkas halb ning ta vajab abi. Esialgu kahtlustasid meedikud terviseriket, ent hilisemal lahkamisel avastati tema kehalt vägivallatundemärke, mis viitasid pussitamisele. Politsei pidas kohe pärast kuritöökahtluse tekkimist Ülle kinni ja läinud aasta sügisel esitas Lääne ringkonnaprokuratuur talle süüdistuse Aivari tapmises. Ülle süüdistust ei tunnistanud, otse vastupidi: naise enda sõnul on ta olnud heatahtlik armastaja, kes mehele abi kutsus ja teda aidata üritas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.01.2021
Muusiku tapmises kahtlustava naise vahistamine vaidlustati
14.09.2020
The Tuberkuloitedi laulja Indrek Raadik bändiliikme surmast: arvati, et ta saab haiglast koju, aga kaks tundi hiljem...
13.09.2020
Ansambli The Tuberkuloited liikme tapmise kahtlusega astub kohtu ette tema elukaaslane