KOHTUALUNE: Ülle Kottise hinnangul suri Aivar seepärast, et oli liiga palju napsi võtnud. Mingisugusest pussitamisest naine ei räägi.Foto: Eiliki Pukk
Kristjan Väli 16. veebruar 2021 18:55
Viinaveaga muusik Aivar jõi arstide keelust hoolimata edasi, mistõttu ütles ühel maikuu õhtupoolikul tema organism üles. Mees kukkus oma koduköögis kokku ning suri – eelkirjeldatu on muusiku elukaaslase ja tema tapmises süüdistatava Ülle Kottise versioon toonasest sündmusest. Täpsemalt öeldes – üks tema versioonidest, nimelt on ta korduvalt muutnud oma ütluste sisu.

Ansambli The Tuberkuloited üks asutajaliikmeid kitarrist Aivar Kandla suri läinud aasta 15. mai õhtupoolikul enda üürikodus Pärnumaal Audrus. Häirekeskusse helistas Aivari elukaaslane Ülle Kottis, kes rääkis, kuidas tema mehel hakkas halb ning ta vajab abi. Esialgu kahtlustasid meedikud terviseriket, ent hilisemal lahkamisel avastati tema kehalt vägivallatundemärke, mis viitasid pussitamisele. Politsei pidas kohe pärast kuritöökahtluse tekkimist Ülle kinni ja läinud aasta sügisel esitas Lääne ringkonnaprokuratuur talle süüdistuse Aivari tapmises. Ülle süüdistust ei tunnistanud, otse vastupidi: naise enda sõnul on ta olnud heatahtlik armastaja, kes mehele abi kutsus ja teda aidata üritas.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad