Sisuturundus

Sõbrapäev spordiriietes – võimalik missioon 

Huawei, 12. veebruar 2021 09:00
Mõnikord on kõige originaalsem või ootamatum viis sõbrapäeva tähistamiseks otse meie nina all, kuid me ei märkagi seda. Küünlad ja šokolaadisüdamed on küll toredad, kuid neis pole midagi uut – seevastu sportlikult ja nutikalt õues veedetud sõbrapäev eristub kindlasti kõigist eelnevatest ning jääb meelde. Eriti praegu, kui väljas on niivõrd kaunis lumine talveilm.

Anname järgnevalt 5 ideed meeldejääva ja sportlikult aktiivse sõbrapäeva tähistamiseks.

1. Treeninguga vürtsitatud romantiline kohting

Armunud inimestel kipuvad sõbrapäeva saabudes tunded ikka möllama. Kindlasti on teil kallimaga mõni eriline paik – kas toimus seal esimene kohtumine, suudlus või tegite ühise meeldejääva foto? Miks mitte mõnda sellist hetke tähtsas kohas taaselustada, kuid teha sellest omamoodi väljakutse ja võtta sinna ette ühine matk? Valige keerulisem teekond üle küngaste, läbi metsa ja jookske näiteks viimased 100 meetrit võidu. Kui näete eesmärgini jõudmiseks koos vaeva, pakub tulemus veelgi rohkem rõõmu. Ning kui olete kohale jõudnud, korrake tegevust, mida selles erilises paigas esmakordseltki koos tegite. Kindlasti ärge unustage seda ka fotole jäädvustamast.

2. Tehke koos uus aktiivsuse rekord

Kõigile paaridele meeldib meenutada ühiseid saavutusi, aga miks mitte valida seekord meenutamiseks selline päev, mil tegite koos mõne rekordi – näiteks kõndisite uskumatult palju ja kogusite enneolematul hulgal samme. Võtke sel sõbrapäeval eesmärgiks oma eelnev sammude rekord purustada. Selle eesmärgi saavutamiseks pole vaja palju – abiks on nutikellad ja õige meeleolu.

Lisaks tõigale, et kõige uuemad nutikellad loevad ülitäpselt sinu samme, võivad nad aidata ka tempot hoida, seejuures üle pingutamata. Näiteks loeb Huawei Watch GT 2 nutikell hoolikalt sinu samme, kuid samas on sellel kellal ka muid väärtuslike funktsioone: ülitäpne TruSeen 3.5 funktsioon jälgib pidevalt pulssi, TruSeen 2.0 jälgib und ja TruRelax funktsioon stressi. Kõik need funktsioonid tagavad, et kontrollid alati oma enesetunnet egapinguta koormusega üle, ühtlasi saad oma aktiivse päeva korralikult planeerida.

3. Puhuge tolm suuskadelt või uiskudelt

Suusatamine ja uisutamine on tänavu talvel kahtlemata väga populaarseks saanud, ent kui sina või su kaaslane pole neid alasid seni veel väga aktiivselt harrastanud, siis ehk on just nüüd õige aeg koos algust teha. Koos õppimisest võib kujuneda lõbus ja romantiline kohting, mis jääb kauaks meelde. Sellest võib saada ka teie ühine traditsioon kõigiks järgnevateks ühisteks sõbrapäevadeks – panna suusad alla või uisud jalga ja asuda romantilisele teekonnale, et päeva aktiivselt veeta.

4. Treener randmel aitab kiirelt sooja teha

Talvel loodusesse pikale jalutuskäigule minnes tasub lisaks ilmaga sobivatele riietele võtta kaasa ka termosega teed, kerged suupisted ja mõned nutikad tooted, mis aitavad teil kiiresti sooja saada. Viimaste hulka võiks liigitada ka Huawei Watch Fit nutikella, mis on kerge, mugav ning sisaldab 12 erinevat tüüpi animeeritud kiirtreeningut, mida kuvatakse otse kella ekraanil. Kui külm näpistama hakkab, siis saad kella abil koos kaaslasega kiire treeningu teha ja üles soojeneda. Nutikellast võib kujuneda lausa selle kandja isiklik treener! Lisaks saab Huawei Watch Fit'i aktiivselt ilma laadimata kasutada pikka aega, kuna selle aku kestab ühe laadimisega kuni 10 päeva. Samal ajal võib Huawei Watch GT 2 aga pärast laadimist töötada isegi kuni 2 nädalat, nii et mõlemad kellad sobivad suurepäraselt ka sportlastele, kes seadme funktsioone aktiivselt kasutavad.

5. Üllata oma kaaslast jooksutrajektooriga

Kui sulle ja su kaaslasele meeldib joosta, paku välja, et teete seda koos ka sõbrapäeval. Kuid valmistuge eelnevalt – pange paika jooksutrajektoor, mis sarnaneb näiteks südamekujuga. Ütle kallimale, et täna jooksete tavapärasest teist rada ning näita peale treeningu lõppu oma partnerile nutitelefonil läbitud marsruuti – sellest võib saada sõnatu armastusavaldus. Paljud GPS-põhised rakendused, näiteks Huawei Health, salvestavad marsruudi ja kuvavad selle nutitelefoni ekraanile. Hiljem saad selle trajektoori jäädvustada ja jagada ka näiteks sotsiaalmeedias sõpradega, tõestamaks, et veetsite sõbrapäeva aktiivselt ning originaalselt.

Õues aega veetes on väga oluline, et kõik meie nutiseadmed töötaksid omavahel tõrgeteta, näiteks kell oleks ühendatud telefoniga ja vastupidi. Nagu kõik teisedki Huawei seadmed, töötavad ka Huawei Watch Fit ja Huawei Watch GT 2 kellad sujuvalt koos erinevate tootjate nutitelefonide või muude seadmetega, sealhulgas Androidi ja iOS-iga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee