Eesti uudised

Pensionärid said külma, linna ümber veeti prügihunnikud ja mootorsaan uppus ära, aga mees on seaduse silmis puhas nagu prillikivi!

ON VÕI EI OLE KAABAKAS? Keskerakonna piirkonnajuht nühib kohtus oma nime puhtaks: „Pere kirub, naine kirub, kõik kiruvad...“ (3)

Nils Niitra, 15. veebruar 2021 05:40
ENDEL UPPIN JÄÄB ENDALE KINDLAKS: Ta ei ole kaabakas. Pildil vasakul näoga kaamera poole.Foto: Aldo Luud
Teisipäeval Valgas peetud kohtuistungi tulemusena peaks selguma, kas endine Keskerakonna Valgamaa piirkonna juht ja praegune Valga osakonna juhataja Endel Uppin on kaabakas – nagu leiab kohalik ettevõtja – või mitte. Igal juhul on ta mees, kellel kohe üldse ei vea.

Uppin tuli kohtusaali Keskerakonna ristikheinalogoga näomaskis, tema vastas istunud Tanel Valgul polnud maski üldse peas, sest tal olevat meditsiinilised vastunäidustused. Vanas rahas üle 760 000 krooni ehk ligi 50 000 eurot isiklikus äris huugama pandud korteriühistute raha, Valga linna ümbrusesse tekkinud suured prügimäed ning tagatipuks Peipsi järve uppunud Valga valla mootorsaan – kõik need juhtumid on seotud Uppiniga. Lisaks sellele veel hunnik võlgu. Uppinist on kõnelenud peale kohaliku ajakirjanduse nii „Pealtnägija“ kui üleriigilised meediaväljaanded.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.10.2011
Valga volikogu opositsioon umbusaldab linnapead
24.03.2010
Tippkeskerakondlane lasi sadade inimeste kommunaalraha tuulde
08.07.2009
Linnavoliniku haldusfirma jäi soojafirmale pool miljonit võlgu
04.07.2009
Valga korteriühistud võlgnevad kütte eest kümneid tuhandeid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee