Eesti uudised

Elektrilevi lülitab külas südatalvel viieks päevaks voolu välja! 85aastane elanik: kõige külmemal ajal on see absurd! (7)

LISA KOMMENTAAR

10. veebruar 2021 19:31
Miks elatakse külakohas elektriküttel ilma ahjudeta? See viis päeva on köki-möki sellise variandi kotrral,kui ebasõbralik naabermaa peaks mingil põhjusel diversantide teenuseid kasutama, kes elektrivarustuse katkestavad, ka selleks ajaks peab terve mõistusewga inimene valmis olema ja hetkel võib öelda, et siin oli tegemist positiivse teoga, tuletamaks meelde, et elektrisüsteem ei ole haavamatu, vähemalt külakohas peaks olema autonoomne kütmisvõimalus olema, ebanormaalne on täielikult elektrist sõltuda!
Statistid kiidavad ainult meie odavat elektrit aga vaikivad puuk-võrgutasust 10. veebruar 2021 12:31
http://rahvuslane.blogspot.com/2017/01/elektri-hind-eestis-ja-teistes-riikides.html Võrgutasu on Saksamaal väiksem 10x!
hiiuvana 10. veebruar 2021 10:11
Halloo!!! Me elame 21. sajandil ja elektrilevil ei ole võimalik rasketehnikat pehme pinnase tõttu suvel kasutada! No kas pole haige jutt. Rendi siis tehnika mujalt kui endal ei ole seda piisavalt. Võrgutasu aga on missugune.
Viis pluss!!! 10. veebruar 2021 00:15
Parima ajastuse ja inimestega arvestamise eest saab soojas toas tuhandeid eurosid palka saav Elektilevi !!!
Häbiväärne tegu 9. veebruar 2021 21:29
....eriti kui arvestada, et Eestis on elektrienergia võrgutasu kordades kõrgem, kui teistes riikides. Suurte kasumite eest võinuks kasvõi ajutine kõrvalliin ehitada?
9. veebruar 2021 18:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ei õigusta 9. veebruar 2021 20:44
Mitte et sellist tegutsemist kuidagi õigustada, aga see generatsioon, kes tänaseks on 80-ndates, ongi ellujääjad. Järgmine põlvkond saaks ka hakkama, aga kurdab rohkem, edasi hakkavad lumehelbekesed sekka tulema. Ajastu märk! Samas võiks see ka ajastu märk olla, et elektrilevi tuleks oma töökorraldusega tänapäeva. Raha küsivad ju tarbijalt korralikult!
Urmas 9. veebruar 2021 17:53
"... Meie kulud on väga selgelt konkurentsiameti kontrolli all ja sellest lähtuvalt saame toiminguid teha ning teenuseid pakkuda,” ütleb Puusepp. Ja see peab olema nüüd täiskasvanud inimese jutt? Kas tõesti konkurentsiamet keelab tarbijatele asendusteenuse osutamise remonditööde ajaks koostöös EE-ga? Ei tahaks nagu uskuda.