Eesti uudised

Elektrilevi lülitab külas südatalvel viieks päevaks voolu välja! 85aastane elanik: kõige külmemal ajal on see absurd! (7)

Keit Paju, 9. veebruar 2021 16:50
Elektrilevi teostab Allika külas keset südatalve liinide rekonstrueerimistöid, mistõttu jäävad kohalikud viieks päevaks elektrita.Foto: Keit Paju
Elektrilevi teeb Allika külas keset südatalve rekonstrueerimistöid, mistõttu 11 majapidamist jäävad ilma elektrita viieks päevaks, iga päev kuueks tunniks. Külamees Aivar Vahenõmmele ei mahu pähe, kuidas 21. sajandil selline asi võimalik on: “See on etteplaneeritud katkestus kõige külmemaks aastaajaks. Ei ole elektrit, ei ole sooja, ei ole vett, ja nii edasi. Koroona kodukontorid jäävad suletuks.”

Kuusalu valla Allika küla elanike sõnul teavitas Elektrilevi neid elektrikatkestustest ette vaid nädala. Tööd algasid esmaspäeval ning kestavad reedeni. “Ühenädalase etteteatamisajaga elektronposti kirjaga teavitus on Elektrilevi arvates piisav, et inimesed ise omale vajadusel, omal kulul, ajutised generaatorid leiaksid,” imestab Vahenõmm.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.01.2021
Kaevetööd pimendasid Fahle kvartali, Postimehe maja jäi elektrita
05.01.2021
MAKSA TUHANDEID! Eesti Energia klient: „Meisse suhtuti kui varastesse!“
30.09.2020
VALGUS KAABLI LÕPUS EI PAISTA: maaelanikele mõeldud miljonid põlevad linnades

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee