Eesti uudised

Täiendatud airBalticu kommentaariga!

KOROONAVAKTSIIN TEHTUD? Kahtlejatel võib kaalukeeleks saada mugavam reisimine

Marvel Riik, 9. veebruar 2021 11:33

5 KOMMENTAARI

p
P. Ropa kandist/ 9. veebruar 2021 16:24
Loodetavasti panevad seda tähele ka Eesti teadlased, arstid, tööandjad ja teised mõjuisikud, sest nüüd on tõepoolest lisaks baas-inimõigustele ja Eesti Vabariigi seadustele kinnitatud ka Euroopa Liidu tasandilt, et vaktsineerimine tõepoolest on vabatahtlik ja sellega survestamine, ükskõik mil viisil, ei ole lubatud. Kas diskrimineerimise üheks vormiks on ka paljuräägitud nn vaktsiinipassid, võib igaüks ise mõelda.
p
P. Ropa kandist/ 9. veebruar 2021 16:23
27. jaanuaril 2021 toimunud istungil võttis Euroopa Nõukogu parlamentaarne assamblee (ENPA) vastu resolutsiooni, kus muu hulgas öeldakse, et vaktsineerimine EI OLE sunduslik ning kedagi ei tohi selleks survestada ei poliitiliselt, sotsiaalselt ega muul viisil, kui inimene ei soovi või ei saa ennast vaktsineerida. Samas dokumendis öeldakse ka, et mitte kedagi ei tohi mingil viisil diskrimineerida või ahistada sel põhjusel et ta ei soovi või ei saa vaktsineerida.
s
Stroh/ 9. veebruar 2021 12:56
Et kui kahtled, omad enda keha ja õigust sellele, siis karistatakse sellega, et sa lihtsalt enam ei reisi? Mis järgmiseks? Ei vaktsineeri - ei saa tööd? Tõeliselt vaba maailm. Demokraatia supernäide.
s
Sirius/ 9. veebruar 2021 12:46
Kahtlejatel??? Mõistusega inimestel ikka. Ja mitte ainult reisimine vaid terve normaalne elu keeratakse neil pekki. Ei saa normaalseid töökohti, reisida, suhelda jne ... Nende lapsed saavad uue staatuse, sõbrad-tuttavad jne ... Ühesõnaga me liigume politsei-ühiskonna poole ja seda on ka ennustatud. See on terrorism!
j
juku/ 9. veebruar 2021 16:56
Ja kui sa käid ja levitad teadlikult haigust, siis see ei ole terrorism?