Maailm

Prantsuse paar vangistati, kui nad hädaabikõne ajal oma lapse tapmisega vahele jäid (3)

Toimetas Madleen Vapper, 6. veebruar 2021 22:17
Foto: pixabay.com
Prantsuse paar vangistati naise väikelapse surma tõttu. Lapse peksmise paljastas paar kogemata, tehes kõne hädaabiliinile.

28aastane Loïc Vantal sai 20aastase karistuse 2016. aasta novembris kolmeaastase Tony tapmise eest. Poisi ema, tol ajal 19aastane Caroline Létoile, helistas hädaabi numbrile, et teatada, et poiss on teadvuseta, vahendab BBC.

Ootel olles ja teadmata, et kõne salvestati, ütles naine oma partnerile: "Ma ütlesin, et ta kukkus trepist alla." Létoile vastas: "Trepp on hea vabandus, eks? Trepid korterisse ... Ja ma varjan kogu meie tüli."

Kui meedikud saabusid Létoile'i korterisse Reimsi idaosas, leidsid nad, et lapse elutu keha oli kaetud verevalumitega.Ta tunnistati surnuks hiljem samal õhtul haiglas.

Vantal tunnistas politseile, et lõi last korduvalt sellest ajast saadik kui ta Létoile'iga kolm kuud tagasi kohtus. Reedel mõisteti ta pärast nädalast kohtuprotsessi süüdi tahtlikus vägivallas, mis viis surmani.

Kohtuprotsessi ajal küsis kohtunik Létoile'ilt, miks ta ei rääkinud politseiga sellest, et Vantali poega peksis. "Ma kartsin," ütles naine. "Tahtsin küll abi kutsuda, aga ei saanud." Ta sai kolmeaastase vanglakaristuse kehalisest väärkohtlemisest teatamata jätmise eest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee