Krimi

Jaak Madison: Eestis on seksuaalelu alampiir selgelt liiga madal ja pedofiilide karistusmäärad liiga leebed (4)

LISA KOMMENTAAR

L@llidemaa 6. veebruar 2021 12:37
Klassikud on öelnud, et oluline pole karistuse rangus, vaid vahelevõtmise tõhiusus. Seega tuleks igale mehepojale õmmelda külge jälgimisseade. Naised on muidugi nunnud, neid pole vaja jälgida, neid vaid kasutatakse ära.
Punisher 6. veebruar 2021 10:38
Aga mida te ühiskond siis ootate kogu sellelt teemalt, kui kiidate samas heaks vile ja kelladega hõisete saatel muud hälbed nagu geid, transad, androgüünid, sodomiidid jne. Alustada tuleks adekvaatse moraali joone tõmbamisega. Californias otsustab nüüdsest kohtunik, kas oli lapse pilastus või mitte, kuna äkki 10 a ikka ise soovis ka - see on siis see järgmine punkt kuhu liigume edasi oma tänaste moraalidega vä ?
A. 5. veebruar 2021 22:39
Ei ole mõtet torkida ja liikuda ülereguleerimise suunas. Igasugune tahtevastane seksuaaltegevus alla 18aastastega on niikuinii keelatud. Geide kohta oli armastusejuttu ja inimõiguste juttu ette ja taha, aga omavahel võivad armunud olla ka 18aastane ja 15aastane. See on nende inimõigus.
Teeline 6. veebruar 2021 16:34
"Igasugune tahtevastane seksuaaltegevus alla 18aastastega on niikuinii keelatud." Kas see tähendab siis, et üle 18 aastaseid võib vabalt vägistada?