Sisuturundus

Amoremi.ee uuring: mida vallalised TEGELIKULT sõbrapäeva kingituseks soovivad?  

Amoremi, 3. veebruar 2021 21:11
Foto: AdobeStock
Sõbrapäev – südamete, kommide, lillede ja segaduste aeg! Kas vahetada kingitusi inimesega, kellega oleme hiljuti tutvunud? Kui jah, siis mis on parim kingitus? Amoremi tutvumisportaal viis läbi küsitluse rohkem kui tuhande liikme hulgas, et välja selgitada, milliseid kingitusi inimesed sõbrapäevaks soovivad või mida mitte.

Jättes kõrvale vallaliste salasoovi leida endale kõrvale armas kaaslane, toome välja Amoremi tutvujate vastustest enam silma jäänud kingisoovid.

Millist kingitust soovivad naised sõbrapäevaks?

Naiste kindel eelistus kuulub traditsioonilisele lillekimbule. Tervelt 38% meie küsitlusele vastanuist leidis just kaunites õites olevat parima kingi, mida kaaslaselt sel päeval soovida. Lilled on alati hea valik. Meestel jääb vaid nuputada, milliseid lilli kaaslane eelistada võiks.

Hommikukohv (või teesõpradele äkki hoopis mõnus matcha) voodisse mõjub suhtele kindlasti ergutavalt. Kui raatsid joogi kõrvale lisada ka väikse sooja kalli, oled kindel võidumees ja meeleolukas päev on garanteeritud.

Igasugused ehted ja parfüümid leiavad samuti paljude naiste hulgas tunnustust, kuid enamgi veel ootavad naised lihtsalt väikest tähelepanu ja võimalust jagada ühiseid hetki. Olgu see siis koos veedetud aeg kontserdil, teatris, spaas või kohvikus väikest torditükki jagades.

Meie uuringus osalenud naiste arvates olid vähem atraktiivsed kingiideed seotud raha, pesu, raamatute ja alkoholiga.

Millist kingitust sooviksid mehed sõbrapäevaks?

Paljud Amoremi uuringus osalenud mehed ei soovinud üldse sel päeval mingit kingitust ega erilist kohtlemist. Nagu tagasihoidlikule Eesti mehele kohane, siis tema võtab rahulikult ja jätab suurema tähelepanu naistele.

Kuigi sõbrapäev näib tõesti rohkem naistele suunatud üritusena, siis päriselt mehi unustada ka ei tasuks. Meie küsitlus näitas, et mehedki ei ütleks ära hommikusest kohvist voodisse või väiksest õrnusest ning naiste tähelepanust.

Meestele on ehk natuke keerulisem selleks tähtpäevaks millegi erilisega välja tulla, mistõttu tasuks eelistada ühiseid käike ja ettevõtmisi.

Sõbrapäeva suurim kingitus on armastav kaaslane

Naudi sõbrapäeva nagu iga teist, üllata kaaslast, kui see on sinu loomuses või ole lihtsalt tähelepanelikum kui tavaliselt. Oluline ei ole materiaalne, vaid ikkagi tunded – me kõik soovime olla armastatud. Ole tänulik, kui sul on hea kaaslane või sõber! Kui oled aga üksi ja sooviksid just nüüd leida enda erilist kaaslast, siis algust saad teha Amoremi.ee tutvumiskeskkonnas juba täna.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee