Eesti uudised

Video algselt avaldatud 14.04.

ÕL VIDEO | Kalle Klandorf: lumest puhtad kõnniteed maksaksid 20 miljonit eurot (62)

Viljar Voog, 3. veebruar 2021 15:57
Foto: Tiina Kõrtsini
Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf, kes soovitas lumistel linnatänaval liikumisega hätta jäänud vanainimesel taksoga sõita, lükkab tagasi kriitikute väited, nagu oleks ta südametu. „Südamega on mul lood korras. Kui ma oleks ise seal lähedal olnud, oleksin kindlasti aidanud ka seda prouat käruga lükata,“ ütles Klandorf. „Ma olen inimesi tänaval päris palju aidanud, olen… Hea küll, ma ei räägi, mida olen teinud, see muutub enesekiitmiseks.“

Abilinnapea Klandorf sattus kriitika alla seoses teisipäeval „Reporteris“ avaldatud looga, kus silmaarstile suundunud vanaproua pidi pidevalt oma rulaatoril istudes puhkepause tegema, kuna ei jaksanud puhastamata teel läbi lumesupi sumbata. Ajakirjanikud viisid pisarais abivajaja lõpuks autoga kohale. „Tegelikult see proua peaks sõitma taksoga sellisel juhul arsti juurde, tellima endale takso. Takso on täna suhteliselt odavam – lõppkokkuvõttes võibolla tuleb isegi odavam, kui juhtub mingi õnnetus temaga,“ ütles Klandorf samas saatelõigus ja soovitas proual pöörduda ka laste ja lastelaste poole või kui neid pole, siis otsida abi linnaosa sotsiaaltöötajate käest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.02.2021
Nägemispuudega Jakob Rosin: suure lumega pole ka taksosõit lihtne
03.02.2021
Neli erakonda Tallinna volikogus soovivad abilinnapea Kalle Klandorfi lahkumist
02.02.2021
Arstile teel pensionär istus rulaatoriga kõnniteel, sest see on lume tõttu läbimatu. Abilinnapea Klandorf: telligu siis takso!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee