Eesti uudised

KUI JÄÄD LUMME KINNI, VÕTA TAKSO?! Pensionärid pahandavad abilinnapea Klandorfiga: „See on ikka häbematu ütelus!“, „Väga halb on käia!“, „Olen lumevangis!“ (20)

Kadri Kuulpak, 3. veebruar 2021 16:49
LUMEVANGIS: Helgi (vasakul) ootab Ida-Tallinna keskhaigla ees taksot. Autoga ei saanud ta arstile tulla, sest sahk lükkas autoteele lumevalli, millest üle ei saa.Foto: Kollaaž (Martin Ahven)
„Ta võiks ennast õhku lasta, taksoga, sellise käitumise ja kõnepruugi peale!” põrutab vanaproua, kes on endast välja viidud Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfi soovitusest sõita taksoga, kui lumistel kõnniteedel käimisega hakkama ei saa. Õhtuleht uuris, kuidas pealinlased jaksavad lumes sumbata ja mida nad abilinnapea ettepanekust arvavad.

Pensionär Ester kõnnib aeglaselt kahe kargu abil poodi. Kümme kuud tagasi ta kukkus kodus, tagajärjeks lahtine luumurd. Kummagi kargu all on seitsme euro eest soetatud jääteravikud – justkui pisikesed naasklid, et mitte jääl libiseda. Õnneks saab toidu lähedalt. „Ei ole kõige hullem!” teatab Ester optimistlikult.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.02.2021
ORTOPEED SOOVITAB: head nipid, kuidas vältida libedaga kukkumist
04.02.2021
Seisukoht | Pealinna läbimatud kõnniteed
03.02.2021
Nägemispuudega Jakob Rosin: suure lumega pole ka taksosõit lihtne
03.02.2021
VIDEO | Tallinna pressikonverentsil vastavad küsimustele Kõlvart, Klandorf ja Öpik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee