Eesti uudised

Arstile teel pensionär istus rulaatoriga kõnniteel, sest see on lume tõttu läbimatu. Abilinnapea Klandorf: telligu siis takso! (168)

Toimetas Keit Paju, 2. veebruar 2021 21:38
Kalle KlandorfFoto: Martin Ahven
Lumme tõttu on ka kõnniteed kohati pea läbimatud. “Reporteris” oli lugu vanamemmest, kes oli teel arstile, kuid rulaatoriga vaid paarisaja meetri kaupa mööda lumesopast kõnniteed jaksas käia. Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf leiab aga, et memm oleks pidanud takso tellima. 

Proua rääkis, nutt kurgus, “Reporteri” uudislõigus, et peab minema silmaarstile ja asus haiglasse teele tund aega varem, kuid paarisaja meetri läbimiseks kulus tal juba pool tundi.

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf kostis aga juhtunule vastuseks, et proua peaks sõitma taksoga, kuigi keskmine pension jääb 520 euro kanti. “Tallinnas on mitmeid võimalusi liikuda, sealhulgas ka takso," sõnas Klandorf Delfile.

"Kindlasti on inimesel ka lapsed ja lapselapsed, kes saaksid neid aidata,” ütles Klandorf, lisades, et puudega inimesed saavad linna kulul takso tellida. 

Mida peaksid tegema aga eakad, kellel lapsi pole või kelle lapsed ei saa teda aidata, ja kellel ka puuet pole, et linn ta taksosõidud kinni maksaks, aga pension ei luba taksot enda taskust kinni maksta, ei selgunudki.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

30.01.2021
Kalle Klandorf pildistab autoroolis olles, kuid ei näe selles probleemi: „Mis me teeme nüüd siis? Teete trahvi mulle?“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee