Eesti uudised

KUU KOKKUVÕTE | Tormiline aasta algus: kukkusid Eesti valitsus ja president Trump, Jaak Joala kuju ümber käib kaklus (12)

LISA KOMMENTAAR

Küsija 3. veebruar 2021 08:53
Huvitav, kuhu on jäänud suur intrigaan ja punaste joonte vedaja Kaja Kallas? Kas suurest õnnest on kõnevõime kadunud või tegeleb koos kohtuotsuse põhjal õigesti Autorollot veeretanud Keiduga keskonnasõbralike biolagunevate kilekottide täitmisega?
see 3. veebruar 2021 08:17
see monumendi probleem oleks olnud võimalik lõpetada, kui oleks kõik jõuluehted ka külge riputatud. Liiga vähe ilustusi.
Kilu 2. veebruar 2021 16:31
No see Austraalia - - küti Eestisse tulek on Erit tähtis sündmus! ;-)Kohe üleriigilise tähtsusega! Mis teil seal peanupus toimub? Ma mõtlesin seni, et ajakirjanikud on kõrgharidusega Targad inimesed, kes suudavad oma peaga mõelda, kuid tundub, et pea on teil ainult m ütsi hoidmiseks.
Kilu 2. veebruar 2021 16:33
Sorry, tahtsin kirjutada Kuti, mitte küti. Aps.
Kirik 2. veebruar 2021 16:23
Trag00diat poleks üldse juhtunudki, kui too emme oleks juba varem kuulda võtnud ja arvestanud tolle vanataadi ga. See on ju selge, et ükski norm inimene. ei suuda taluda lõppematu trampimist ja tralli oma pea kohal. On lihtsalt inimlik, kui arvestad oma naabritega. Seda enam, et vanataat oli sellele laste emale lausa vanaisaks paras. Kas mingit lugupidamist siis noorel naisel üldse polnud ja ka neil, kes selle emme poolt on.? Alles siis saate aru sellest vanataadi st, kui ISE ükskord tema vanuses olete.
Korter 2. veebruar 2021 16:13
Muide, seda Lasnamäe õnnetust poleks muidu olnud, kui too emme oleks varem vanainimese palvet ja hoiatust kuulda võtnud. Kõik muudkui leierdavad ema kaotuse pärast, aga mitte keegi ei räägi ega oska asetada end vanataadi asemele. Muidugi oli see julm ja ülekohtune laste jaoks, kuid alles siis, kui o'ete ise jõudnud sellesse vanusesse, siis alles saate aru, mis see vanataat tundis!
Arusaadav, 2. veebruar 2021 17:35
et vanataadil viskas üle see slaavi laste trampimine ja kisa,mis vaatamata hoiatustele ei lõppenud,ega lõppenud!Ja kui siis see lapsevanem ka veel ülbelt juhtus vastama,siis oligi lõpp teada ning ennustatav.Vana oli ilmselt korralik inimene,kellele ei meeldinud siin üldse mitte elama pidavate tegelaste ülbus.Ise olen mõelnud,et kui kellelgi on selline nägu nagu hukkunul,siis pole ime,et käsi püstoli järele haarab!
Õhtuleht 2. veebruar 2021 16:04
Aga kas seda olete kuulnud et Jaak Madissoni esitas EL---le Nobeli preemia saajaks .......... TRUMPI. LUGESIN SEDA ETV2 UUDISTEST P%ÄEVAL UMBES KELLA 14--15 PAIKU. Huvitav, et Õhtuleht seda kuskil oma uudistes ei näita.
vaatleja 2. veebruar 2021 15:43
Maailma oludes on Trumpi vahetus ju oluline, mingi eesti valitsus ja mingi muusiku postament on ju 0
Jumal 2. veebruar 2021 13:22
Nelja seina jutt. Ärge jummala eest seda kellelegi edasi rääkige.Kõiges süüdistatakse COVID-it. Selle süüks saab kõike veeretada aga ma olen kuulnut et valitsus on vahetunud. Olete te kuskil näinud mõnda targemat?Ärge siis kellelegi edasi rääkige. No tore ju.

Velirand 2. veebruar 2021 13:04
Jah. Õigust räägite. Nii viletsat aastaalgust ei mäletagi teist sellist.
Mis viletsat, 2. veebruar 2021 18:06
nagu sõda oleks lõppenud.