Eesti haridus- ja teadusminister Liina KersnaFoto: Erki Pärnaku
Sirje Presnal 5. veebruar 2021 18:16
Värsked uuringud ütlevad: pooled noored kogesid kevadise koroonalaine ajal stressi ja ärevust rohkem kui eelmistel aastatel. Alaealiste enesetappude arv on mitu korda kasvanud. Distantsõpe on suurendanud hariduslikku ebavõrdsust. Lapsed vajavad vaimset tuge rohkem kui kunagi varem, ent koolipsühholoog töötab vaid kolmandikus koolides. „Meil on Eestis ikka veel 8500 last, kellel puudub ligipääs vajalikele tugiteenustele,“ tõdeb vastne haridusminister Liina Kersna. Mis siin keerutada – ta asus ametisse keerulisel ajal. 

Kas olete ministrina oma esimestel tööpäevadel saanud Eesti haridusest ka midagi sellist teada, mida te enne ei teadnud? 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

5. veebruar 2021 22:29
kersna ainus eesmärk on nakkuse levitamine koolide abiga, selleks ta seda udu ajab, et õigustada kaugõppe välistamist! Ju on vaktsiinimüüjatel hirm, et muidu langeb nakatumiskordaja liiga väikeseks ja rahvas ei lasegi ennast massiliselt vaktsineerida, kui nakkus enam nii hästi ei levi, aga koolid päästavad vaktsiinitootjad hädast välja, sest koolides on ka gripi erinevad tüved hästi levinud, nüüd levitatakse tahtlikult koole lahti hoides ja kaugõpet vältides coronat!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS