Eesti uudised

Toomas Annus sponsorirahadest saatele „Pealtnägija“: ma ei teadnud, mis summad ja kuhu läksid (23)

LISA KOMMENTAAR

n 1. veebruar 2021 10:52
Ajakirjandus, taguge aga rauda edasi! Varsti võite oma spordileheküljed millegi muuga täita. Sellise suhtumise juures kaovad kõik sponsorid. Jõudu teile!
ei 31. jaanuar 2021 16:07
usu, absoluutselt ei usu
miks venemaa ja ukraina piir kinni ei ole 31. jaanuar 2021 15:53
ja sealt pandeemia koldest tuleb iga päev kontrollimata ja testimata tuhandeid inimesi sisse, mis on suured pandeemiakolded ja eesti töölepingu alusel ametlikult ja euroopasiseselt eestlased tööle soome ei saa minna, miks kaja kallas selles suhtes midagi ette pole soomega võtnud, see on töölepinguseaduse rikkumine ja euroliidus on õigus tööl käia, või siis soome peab töölistel päevarahad kinni maksma, testid, jne, sest soomes töötavad eestlased maksavad igast palgast töötukindlustusraha soome maksuametile, miks kaja ei nõua sealt midagi ja uus välisminister, kui kaja ei nõua, siis peab töölist
Selliseid teadlasi ei ole meile vaja 31. jaanuar 2021 15:46
saatke minema see vale jutu ajaja lutsar, kas eestis rohkem teadlasi ei ole, kui see penskar, meil on õigus ise otsustada kas teeme neid teste ja õigus on ka inimestel ise otsustada, kas ta soovib vaktsineerida, aga lutsar ei ole selle käskija ja inimõiguste piiraja, ärgu surugu oma tõestamata arvamusi peale ja saatke see vanuritest tuulekoda laiali, maksumaksja raha peab laekuma tõeliste teadlasteni, aga mitte seosetute juttude ajajatele, ega sooja koha hoidjatele, rahval on õigus oma arvamust avaldada selle koonduslaagri suhtes, mida need teadlased on korraldanud.
maamiis 31. jaanuar 2021 15:39
lihtsa maakana ma usuks Annuse väidet,et ei olnud teadlik annetusrahade liikumises. Selleks,et kellelegi annetada,peab olema abipalve küsija.Kuivõrd libekeelne ja moosija on küsija,(ärme unustame,et tasuta lõunaid ei eksisteeri,-kas mõne riigihanke positiivne tulemus või midagi sarnast, kust need annetuseurod tulevad,-ei tule need annetussummad tripingil treides ega labidaga segu visates vaid ikka alltöövõtja kukkrust) Ja tegelikult, milleks peaks sporti , mis esindab Eesti Vabariiki , eraettevõttlus läbi hangeteskeemide sponsoreerima, see peaks tulema otse Vabariigi eelarvest.
Silmakirjalikud 31. jaanuar 2021 13:58
Enamik kommneteerijatest siin pole ise teinud ilmselt isegi mitte üheeurost annetust, aga mehe üle, kes on toetanud sisuliselt kogu Eesti suusasporti, on küll valmis mutta tampima.
malle maalt 31. jaanuar 2021 13:41
Kui kõik teaksid, mis summad ja kuhu lähevad siis ei saakski rahulikult dopingut teha. Sellele on tähelepanu juhtinud nii EOK president hr. Sõõrukas kui ka olümpiavõtja Earkle Nool.

Arutage, mida tahate! 31. jaanuar 2021 12:33
Selliste annetuste ja muude suuremate summade käitlemisel jääb jälg järele. Kas internetis või sularaha automaadist. Igal juhul on see sentideni välja uuritav. Et miljonär ei tea, kuidas tema miljoneid kasutatakse, võib rääkida lastaias või siis tavaeestlasele. Raha eest saab kõike, ka uurimise takistamist või üldse mitte alustamist.
P 31. jaanuar 2021 08:52
Arvan, et sellisel mehel siiski ei ole nii palju aega, et pidwvalt sponsorrahade kasutamist kontrollida.
väga 31. jaanuar 2021 16:10
ebatõenäoline, et vennike lennukilt niisama raha külvab. Väga ebatõenäoline, et ise isiklikult ka raha liikumist kontrollib. Sellejaoks on tal palgal teine inimene. See oleks ümbes sama rumal väide, nagu Annus isiklikult tegeleks ka firmas palkade maksmise ja muude ülekannete tegemisega.
to P 31. jaanuar 2021 16:25
Teadis või ei teadnud,aga nõudis selle eest tulemusi!
jakuut 31. jaanuar 2021 08:45
Kui palju Reiljan ja Tuiksoo said?Kas seda mäletab?Või on samuti Siim Kallase sündroom?
31. jaanuar 2021 07:56
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Refi agent 31. jaanuar 2021 08:00
Kannad raha üle ja siis ajad veel jälgi? Kui nii teeks, siis oleks halenaljakas!
Refi agent 31. jaanuar 2021 08:35
Jälitad vist elukaaslase iga kulutatud senti? Haige kontrollifriik? Mine ravile!
Refi agent 31. jaanuar 2021 06:39
Kas Kärmas julgeb panna käe südamele ja vanduda, et on teinud oma lugusid ausalt ja parimate kavatsustega? Paraku olen ka ise kogenud tema tõeväänamise kunsti!
31. jaanuar 2021 06:26
kärmas tegi õigesti, kuid seda jama võiks veel uurida katrin lust, no siis tuleks veel rohkem pattusid päevavalgele
Sinu Lust 31. jaanuar 2021 12:19
otsib vaid sensatsiooni, kasutades ka teadlikult valet. Vanasti sai vaadatud ta saadet, pärast sai saate FB lehel lugeda pikemaid kõnesid osalistega ja on üllatust, tuli välja hoopis vastupidine mulje, kui saatest.

31. jaanuar 2021 06:23
ära aja pada, kuda ei teadnud kuhu su annetused läksid nojah, sul mani on sul oli ükskõik kuhu läks, oleksid pidanud ikka huvi tundma aga tegid õige otsuse tõsta nüüd ka tööliste palka, see sport on või ei ole, nagunii midagi suurt ei saavutada
raha 30. jaanuar 2021 22:22
Kõige inetum on see, et sportlaselt nõuti alati esimest ja teist kohta olümpiamängudel, aga Eesti on imepisike, nii vähe rahvast. Järelikult oleks tulnud rõõmustada selle üle, et eesti sportlased suudavad võistelda olümpiamängudel, aga mitte neid kümnenda koha pärast maha teha.
elmo 30. jaanuar 2021 20:29
Loen ja imestan millal ükskord pealtnägija lõpetab selle jura ajamise. See on nii piinlik ja neil endil jääb veel õigust ülegi. See saade tuleks küll ära keelata. See oleks tore. Häbi Kärmasele
Tõe avaldamine 31. jaanuar 2021 12:21
tuleks keelata, kuna põm-mpead saavad valesti aru?
Kairi 30. jaanuar 2021 19:43
Haige! Haige ajakirjandus ja veel jultunum ja haigem artikli arendus. Keegi sõltumatu kirjutaja peaks ka ajakirjanike endi kohta vorpima artikleid, mis neid teiste eest mustaksid, alandaksid ja maine rikuks. Selle asemel, et "Pealtägija" ja ERR või Kärmas vabandaksid...oheii, hoopis visatakse hagu alla hoopis Kärmase kolleegi poolt. Hale ja nõme. Millal ajakirjandus vastutab oma sõnade ja väljaütlemiste eest? Nagu kiusamine koolis 😀 Kiusaja ei vastuta kunagi
Jaanus2 30. jaanuar 2021 19:38
Toomas Annus ei teadnud ega tea ka praegust mitte midagi. Ta ongi selline lihtne mees. Tema lihtsalt jagab raha.