Eesti uudised

Irja Lutsar on rünnaku all: kimbutavad nii viiruseeitajad kui eliitvaktsineerimisvastased

Toimetas Keit Paju, 30. jaanuar 2021 13:15

22 KOMMENTAARI

v
Vaatleja/ 31. jaanuar 2021 15:08
On kahju, et Eestis on nii palju kurje ja rumalaid inimesi, lamemaalasi. Prof. Lutsari kallal ilkumine on lihtsalt häbiväärne
a
Asdf/ 31. jaanuar 2021 09:20
Kuidas on valitsus tähtsam kui Eesti rahvas ?kui rahvas jääb haigeks pole Eesti riigil raha .. kui jääb valitsus haigeks jääks me plussi... Aa ei siis tulevad neil hüvitised jne tuleb veel suurem kuupalk
o
Oswald/ 31. jaanuar 2021 08:16
Jutt, et mõistame kiusajad hukka ei päde. Oleks veel, et asja eest midagi kreftisemat öelda aga niimoodi tühja ilkuda ning viiruse alal pädevat inimest solvata? Arvan, et covidiootide seast oleks vaja umbes kümnele aktiivsemale kohaldada nn "näidispoomine", maksavad krõbedad trahvid ja usun, et ülejäänud covidioodid taltuvad.
k
30. jaanuar 2021 18:41
Kahju, kui käitutakse teise inimesega inetult, kuid tunnistagem, et eelisjärjekorras, õigemini järjekorrata vaktsineerimine on ebaeetiline, sest seda tehakse nende inimeste arvelt, kes on tõepoolet ohustatud
x
Xxy/ 30. jaanuar 2021 17:28
Prof. Lutsar. Palun avaldage tervenute arv ka regulaarselt !!!!!!!
k
Kahju/ 30. jaanuar 2021 16:33
Eestis on klassivahe isegi vaktsiini saamises, millest veel muust rääkida...
y
yll/ 30. jaanuar 2021 17:01
Saksad ja sandid kõiksepealt. Terved ja tugevad orjad maksavad arved.

v
Valija/ 30. jaanuar 2021 16:29
Kui Lutsar sai juba eelmisel aastal koroonavaktsiini, siis peaks tal nüüdseks juba 2 portsu seda vaktsiini keres olema. Selline edukas naine sobib sotsiaalministriks, sest praegune ei ole arvatavasti suutnud endale ühtegi koroonavaktsiini kerre sebida.
V
./ 30. jaanuar 2021 16:28
Vesterineni kõnest Lutsariga jäi kõrvu kummitama, et Lutsari jaoks pole 1500 eurot teadusnõukoja töötasu teab mis summa. Et selle raha eest küll tööd ei teeks... Kuulake hoolikalt seda könet.
k
kõrvaltvaataja/ 30. jaanuar 2021 19:00
Ei ole kuulnud, kuid teadlasena täitsa mõistan seda - ükskõik, mida makstakse, see segab põhitööd, mis teadlasel on siiski uurimistöö. Muidugi on viroloogi kohus praegu ühiskonda nõustada, kuid kaua seda teha ei tohi, sest teadus läheb eest ära, COVID-19 ei ole ju tema peamine teema. Ülikooli professori palk arstiteaduskonnas on midagi 2000-3000, sellest piisab ju täiesti. Pole mingit lisa vaja.
e
Eesti naine/ 30. jaanuar 2021 14:41
Ega proua Lutsar neid süsti. Mis puutub viiruseeitajatesse, äkki see on lihtsalt gripp, millesse sureb ka igal aastal hulk inimesi / sel aastal olevat kaks gripitüve / aga Eestist on gripp sel aastal likvideeritud, ilmselt tänu Euroopa Liidule ja ALDE-le ja meie uuele valitsusele. Meie siin oleme väikesed etturid....meie täidame ainult käske, alates valitsusest. ALDE kamandas Jüri ka minema. Missugune uus valitsus läheks koostööle valetajate ja vist varastajatele ka....aga näe, meie refid olid õige krapsakad koostööd tegema. See asi on nii mäda kui mäda. Ja jätke proua Lutsar rahule.
k
ka kodanik/ 30. jaanuar 2021 14:41
Jätke see Lutsar ükskord rahule, ega tema seda senitundmata kurja viirust pole Eestisse toonud. Sedasi labaselt ilkuda iga sõna pärast näitab, milline "rahvas" koguaeg sõna võtab. Tehke ise midagi paremini isehakanud vooruse verstapostid.
e
eesti kodanik/ 30. jaanuar 2021 13:56
Soovime Lutsarile edu, need ärimehed ja vaktsiini vastased võiks oma suumulgu kinni hoida, vaadake mis toimub suurriikides täielik keeld riigis kõrtsid ja meelelahutuskohad juba pea aasta suletud, meil siin kirete. Vastutusele võtta need ähvardajad ja vaenu külvajad.
y
yll/ 30. jaanuar 2021 14:40
Suitsetamine ,joomine ,narkomaania ,liigne magusa/soolase söömine ,jne on ka teaduslikult tõestatud kahjulikud tegevused ja nende tegemisest tulenevad kahjud kannab terve ja tugev inimene. Koroona ei tapa terveid vaid mitme kaasuva haigusega ühiskonnale koormaks olevaid nõrku.
t
To Eesti kodanik/ 30. jaanuar 2021 14:42
Olen samuti Eesti kodanik, kes elab Kesk Euroopas saksakeelses keeleruumis. On täielik no go vaktsineerida mingeid ministreid ja kantslereid!! Nad loobuvad siin Mail momendil eesliinil töötavate meedikute kasuks. Eesti Lutsar on mingi täielik vanaaja ma ei tea kes!!! Kas pole tõesti normaalseid, tõesti harituid spetsialiste võtta? Ta siiani sogas, et pole piiranguid rohkem vaja, nüüd toetab ladviku vaktsineerimist. Leitud on väljend eliit vaktsineerimine. Eesti on nagu Türkmenistan või Valgevene. Lutsar on täpselt Eesti koroona nägu: võhiklik ja vanema generatsiooni suhtes suva: ole või sure!
k
kõrvaltvaataja/ 30. jaanuar 2021 19:10
Mina ilmselt olen üks neist ühiskonnale koormaks olevaid nõrku - hormoonravi tõttu ülekaalus, kahe kopsupõletiku järel riskirühmas, aga siiski pisut alla 60 ja erialaselt tippvormis. Milleks ühiskond mind siis koolitas mitukümmend aastat, kui nüüd lihtsalt laiskusest ja rumalusest viirusele ohverdab, peaasi, et majandus töötaks ja noored saaksid meelt lahutada ... Peale selle, vabariigi valitsus on nii väike, nendele ma küll vaktsiini ei keelaks. Ja lõpuks prof. Lutsar on ju üle 60, seega samuti riskirühmas või selle lähedal. Pealegi töötab ta TÜ kliinikumis, õpetades arstitudengeid.
a
ARVAN/ 30. jaanuar 2021 13:54
mida külvad seda lõikad-seega vaktsineerimiskavast möödahiilimine ei ole väärikas

t
Totu Kuult/ 30. jaanuar 2021 13:40
Nüüd on see koht, kus CERT peaks oma võimekust näitama ja Kripo seda kõike dokumenteerima ja Proks menetlema...
k
Kas/ 30. jaanuar 2021 13:36
rahvas on nüüd süüdi, et valitsuselt ja Lutsarilt tuleb iga päev vastakaid seadusi? Oli ju jutt, et kõigepealt saavad vaktsiini eesliini töötajad, siis eesliinil olevad haiged, hooldekodude asukad. Nüüd on väikese ajaga seadused nii vastakateks muudetud, et ei imesta, miks rahvas nii nördinud on. Tekib ju küsimus, kes siis need võrdsemad on?
m
Mõisted selgeks!/ 30. jaanuar 2021 13:36
Mis asi on eliit ja kas eliidi hulka kuuluvad inimesed on vabariigi seadustes sätestatud? Või võib praegusel hetkel igaüks, kes vähegi võimule lähedal, end eliidiks pidada?
m
Muuseas/ 30. jaanuar 2021 14:11
Kuidas nimetatakse Eestis neid inimesi, kes nn eliidi hulka ei kuulu? Kas nende jaoks on ka oma termin olemas? Ja siis lihtsalt huvi pärast - miks viroloogiaprofessor nii palju kirjavigu teeb? (kättesaadav kahe sõnana jne jne)
j
Juku/ 30. jaanuar 2021 13:28
Eile seletas ta telekas et on vaktsineeritud. Ju sai mingi jääkdoosi. Ikkagi inimene!