Sisuturundus

Ainulaadne kingitus kallimale 

Naudingud.ee, 29. jaanuar 2021 16:58
See kõik on juba olnud - pudelike parfüümi, kaelakee, lilled – ei mingit uudsust kingituse valikul. Kõik kordub. Aga see ainulaadne kingitus, mida sulle nüüd  pakume, toob teie suhtesse kindlasti  päris  „uued noodid“.

Naudingud.ee kinkekaart avab teile kahele, sulle koos sinu partneriga, kuueks kuuks uksed Naudingute kooli kursustele, mis on ainulaadsed ja omanäolised. Avastate palju uut nii enda kui oma partneri keha kohta ja õpite jagama erutavaid hellitusi. Kursused pakuvad  väärt elamuse igale täiskasvanule.

Kinkekaart sisaldab ligipääsu kogu Naudingute kooli sisule ja muuhulgas õpid:

-       kuidas pakkuda mehele erutavat lingam massaaži

-       jagada naisele naudinguid läbi yoni massaaži

-       teha sensuaalset rinnamassaaž

-       viia läbi erutavat kogu keha massaaž.

Sensuaalne massaaž on muutunud üha populaarsemaks, sest lisaks naudingule on sel mitmeid muidki kasulikke omadusi - alustades paarisuhte tugevnemisest ja suhte intiimsuse kasvust kuni seksuaalse võimekuse paranemiseni.

Meeste puhul on seksuaalsus seotud peamiselt füüsilise võimekusega. Lingami massaaži praktiseerimine aitab vahekorra kestvust pikendada ja tõsta selle kvaliteeti. Naised on seksuaalsuse sidunud enamasti rohkem oma vaimse ja emotsionaalse poolega. Väga sagedasti on seksuaalsus pandud oma peas luku taha, mis tähendab, et massaažiga kasvav intiimsus, usaldus ja enesekindlus annavad ka füüsilisele armastusele uue hingamise.

Intiimne massaaž on väga eriline ja erutav puudutuse viis. Lisaks lähedusel ja intiimsusele on sellel ka igapäevaelu rikastav ja tervistav kogemus. Praktika on näidanud, et tulemused on ülipositiivsed mõlema partneri jaoks!

Naudingud.ee anneb võimaluse seda erilist puudutuse viisi õppida privaatselt omale sobival ajal ja kohas. Videopõhiseid massaažikursused on praktilised, maitsekad ja lihtsasti jälgitavad. Pool aastat  on piisav aeg, et läbida kõik pakutavad kursused ning õppida ja harjutada, kiirustamata. Ja nii nagu koolis ikka, saab siingi materjali läbida nii mitu korda, kui soovi on – kuni asi selge.

Naudingute kooli kinkekaart on omanäoline ja elevust tekitav kingitus. Avastate palju uut nii enda kui oma partneri kohta. Ja kingituse tegemine ei saaks olla enam lihtsam: mine Naudingud.ee lehele, tee tellimus ja vali, kuidas soovid kingitust oma partnerile üle anda - kas teed seda mõnel romantilisel hetkel ise või lased digitaalse kinkekaardi saata oma partnerile sinu poolt soovitud ajal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee