Sisuturundus

Sõbrapäev – saabumas on kõigi romantikute pidupäev  

Aurea Regina, 29. jaanuar 2021 17:19
Aurea Regina Mündipoes leiab erinevaid romantilise sõnumiga münte, mille puhul sõnu polegi vaja.

Igavene armastus - Eternal Love - antiikviimistlusega südamekujulist hõbemünti saab kanda ka ehtena. Südamekujulisel mündil sillerdav südamekujuline kristall loob meeleolu ja luksust igasse päeva.

Ilusat Valentinipäeva – just selline on südamekujulise mesimagusa kujundusega hõbemündi sõnum.

Kaasaegses atraktiivses võtmes lahendatud Swarovski kristallidega kaunistatud südamekujuline hõbemünt armsa linnupaariga  toob kindlasti naeratuse teie kallima näole. Tähelepanu, neid hõbemünte on valmistatud vaid 2021 eksemplari!

Kullatud süda - kullatud hõbemünt on maitseka kujundusega ja seega elegantne kingitus ka veidi konservatiivsematele romantikutele.

Roosa kullaga kaetud 3D südat on valmistatud vaid 999 tükki. Elegantne ja stiilne münt võlub kaasaegse numismaatika kogujaid ning pakub rõõmu kõigile õnnelikele, kelle jaoks on see ahvatleva armastuse ja sõpruse märk.

Roos – ammustest aegadest teada armastuse sümbol on täiesti uuel moel sätitud hõbemündile.

"Lillede kuningannaga" - kullatud roos on kujutatud väga detailselt ja tõetruult - üheuntsine puhtast hõbedast münt on ideaalne kingitus paljudeks puhkudeks: sõbrapäevaks, sünnipäevaks, pulmadeks või lihtsalt selleks, et näidata oma lähedastele, kui palju nad teile tähendavad!

2021. aastal täitub 175 aastat maailmakuulsa juveelikunstniku Faberge sünnist. Kuld, kalliskivid ja glamuur on võtmesõnad, mis iseloomustavad maailmakuulsa kunstniku lihavõttemunasid. Võite taaselustada Venemaa keisri elegantse žesti, tänada oma abikaasat, kinkides oma kallimale Valentinipäevaks Faberge munadest inspireeritud hõbemündi.

Kuigi keegi meist ei saa originaali omada, saate siiski tükikese ajalugu lisada oma kollektsiooni.

Parem unts õnne kui nael kulda! Selline on 2021.aasta õnnetoova hõbemündi sõnum. Mündil olev neljaleheline ristikhein on looduslik ja seetõttu on ka kõik mündid kordumatud! Hõbemünt kaetud roosa kullaga. Ideaalne sõbrapäevakingitus ka kõige konservatiivematele romantikutele!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee