Sisuturundus

Rullmassaaž kahele – kellega minna ja miks? 

Beautiful Me , 31. jaanuar 2021 18:28
Beautiful Me rullmassaaž on Eesti populaarseim rullmassaažisalongide kett, mis on nüüdseks juba liikunud ka väljaspoole Eestit. Selle populaarsus kasvab iga aastaga ja järjest rohkem inimesi avastavad, et neil on seda vaja, kuna nad tunnevad ennast pärast massaaži hästi ja paljud saavad abi ka mõnele oma murele. Pole vahet, kas sa oled mees või naine – see on vajalik kõigile.

Beautiful Me rullmassaaž kahele

Mis oleks veel parem, kui nautida aega koos endale tähtsa inimesega? Olgu selleks elukaaslane, sõber või sõbranna. Veel parem oleks nautida aega koos nii, et see on ka teie tervisele kasulik.

Beautiful Me rullmassaaž on aastatega tõestanud kümnete tuhandete inimeste peal, et see massaaž on kehale õige ja vajalik ning sellest saab suure koguse positiivsust ja energiat. Rullmassaaž taastab keha, on tugev, tõstab immuunsust ja on kontaktivaba.

Sõbrapäevaks on saadaval eriline kinkekaart „Rullmassaaž kahele“, mis on saadaval e-poes ja salongides kohapeal.Kellega minna?

Rullmassaaž on sobilik nii mehele kui naisele, noorele ja vanale. Seda soovitavad arstid ja treenerid, sest sellel on palju häid omadusi.

Kuhu minna?

Beautiful Me kümme salongi asuvad seitsmes Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Kuressaares ja Võrus.

Beautiful Me rullmassaaž ei ole protseduur, mida tuleks teha ainult siis, kui sul on millegi üle kurta, vaid tuhanded inimesed teevad rullmassaaži vähemalt korra kuus, sest see annab neile hea enesetunde.

Rullmassaaž paneb tööle lümfisüsteemi ja sellega algavad kehas tervenevad protsessid. Massaaž tõstab immuunsust, sest lümfisüsteemi töö on immuunsuse esimene kaitsekilp.

Vaata lisaks: www.rullmassaaz.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee