Sisuturundus

VIDEO | Maailma kauneim küünal kõigest 10 sekundiga 

pulberkuunal.ee, 29. jaanuar 2021 15:57
Pulberküünal on maailma kõige kauneim küünal, sest just sina saad endale valmistada täpselt sobiva küünla. Valmistamine on lihtne: vali sobilik anum, vala sisse Pulberküünal, torka pulbri sisse taht ja süüta küünal.

Sõbrapäevaks pakume Pulberküünlaid erilise eksklusiivse pakendiga, kuhu saad ise peale kirjutada hea soovi. Küünlaleek on aastasadu soojendanud südameid ja loonud valguse kodudesse. See eriline küünal on väga sobilik kingitus, kui tahad soovida inimesele head või tänada teda, et ta on sinu elus.

Pulberküünal on innovatsiooniline lahendus, mis asendab kõik vanad ja traditsioonilised küünlad. Pulberküünla kasutamiseks sobivad kõik mittepõlevast materjalist anumad, mis on vähemalt 8 cm laiused. Vala sisse vähemalt 5 cm kiht Pulberküünalt, siis ei riku anumat sulava vahaga ja saad teha uue küünla kasvõi iga päev uude anumasse.

Pulberküünal on asendamatu lahendus sündmuste korraldamisel. Näiteks kui soovid üheks õhtuks kaunistada kodu paljude küünaldega, siis ei pea kokku ostma erinevaid küünlaid, mida edaspidi enam ei kasuta. Pärast sündmust saab järelejäänud pulbri tagasi valada pakendisse ja kasutada järgmisel korral, kus iganes soovid.

Mitte kunagi enam ei pea sa laual hoidma poolikult põlenud küünalt. Pulberküünal on alati uus ja värske, see ei tahma ega riku sinu kodu, kui oled ka kõige suurem küünlasõber. Pulberküünla põletamine ei ole tervisele kahjulik, nagu paljud teised küünlad. See on taimset päritolu, ega erita ruumi kahjulike ühendeid.

E-pood ja edasimüüjad: www.pulberkuunal.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee