Sisuturundus

Tasuta investeerimisseminarid – sinu esimene samm jõukuseni 

LHV, 1. veebruar 2021 08:00
Võimalusi oma tuleviku rahaliseks kindlustamiseks on mitmeid, alustades pensionifondidest ning lõpetades omal käel investeerimisega. Hea viis teadmiste kogumiseks on LHV tasuta investeerimisseminarid. 

Kõige levinum põhjus, miks sääste kogutakse, on soov säilitada rahaline kindlustunne ka vanemas eas, kui töötasust tulenev sissetulek on vähenenud. Et mitte lasta hinnatõusul ehk inflatsioonil oma raha väärtust pidevalt kahandada, tasub pikaajalised säästud kasvama panna. 

Säästes 30 aastat järjest iga kuu 100 eurot ning hoides seda summat lihtsalt arvelduskontol, koguneb selle ajaga 36 000 eurot. Kui sama raha oleks aga igal aastal kasvama pandud – olgu see siis pensionifondi või muu investeerimistoote kaudu – keskmise tootlusega 7%, oleks 30 aasta pärast sinu säästude suurus üle 120 000 euro ehk pea neli korda suurem. 

Hangi infot tasuta veebiseminaridelt

LHV on juba üle 20 aasta korraldanud tasuta investeerimisteemalisi seminare, et jagada huvilistele oma kogemusi ja teadmisi ning olla raha kasvatamise teel toeks. Seminaridel tehakse juttu nii sellest, kuidas alustada väikeste summadega ja valida endale sobiv raha kasvatamise viis, kui ka pensioniraha kasvatamisest. Soov oma tulevikku kindlustada ja jõukust kasvatada on toonud seminare kuulama rekordilise hulga investeerimishuvilisi. 

Vaata seminari: Kuidas alustada väikeste summadega? 

Alustavate rahakasvatajate hulgas on see olnud alati üks populaarsemaid seminare. Pihta hakkamisel on enamasti kaks takistust: arvatakse, et puudu on rahast ja ajast. Sel seminaril võetakse vaatluse alla just need teemad ning räägitakse, kuidas alustada, kui summad ei ole suured ning millised on alustavate investorite peamised vead. 

Vaata seminari: LHV pensioni investeerimiskonto tutvustus 

Uue pensionireformi käigus lisandunud võimalusena saab nüüd avada ka isikliku pensioni investeerimiskonto ehk PIK-i ning osa või kogu seni pensionifondi kogutud raha sellele kanda. Sellel veebiseminaril tutvustatakse, kellele on PIK sobilik, millised on selle võimalused ja piirangud ning räägitakse üle põhilised kuupäevad, mida peaks järgima.  

Seminaride täpsema kavaga saad tutvuda LHV investeerimiskooli lehel ning kõik toimunud seminarid on järelvaadatavad LHV Finantsportaali Facebooki lehel. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee