HUNDI OHVER: Jahimees leidis metsa veetud koera, kellel pealtnäha polnud suuri vigastusi. Tegelikkus oli siiski teine.Foto: Raimond Oss
Marvel Riik 27. jaanuar 2021 11:04
„Tõenäoliselt võis hunti ehmatada püssipauk ja ta jättis koera rahule,“ meenutas Lehola jahiseltsiline Raimond Oss, kuidas ta leidis metsas väikese koerakese, kes oli viimased paar tundi oma elu eest võidelnud. „Ta näis täiesti puutumata, ainult kurnatud paistis.“

Möödunud neljapäeva hommikul käis jahimees Raimond Oss Suure-Jaani külje all metskitsejahil. Poole üheksa paiku tegi ta põllul lasu ning sammus seejärel saagi juurde. Kõrvalt talust ilmus sündmuspaika peremees, kes tahtis teada, mida püssimees põllult leiab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

27. jaanuar 2021 17:05
Inimesi vihkavad rohelised on oma märatsemistega pidevalt takistanud huntide arvukuse piiramist,nende eesmärgiks on inimasustuse likvideerimine huntide abiga! 16. ja 17.saj. ei saanud talupojad ilma relvadeta isegi põldu künda,kuna hundikarjad siginesid sõdade ajal suurteks,nüüd roheliste inimvaenulike kisakõride lärmamise tõttu on jälle hundikarjad liigselt vohama hakanud!
mina 27. jaanuar 2021 14:44
27. jaanuar 2021 17:11
Kui huntide arvukus oleks mõistlikule arvule piiratud,ei oleks vaja järjekordse huntide murtud koera pärast kahjutunnet tunda,see EI OLNUD ESIMENE HUNTIDE MURTUD KOER!Kuid rohelised ikkagi loobivad kaikaid kodaratesse neile,kes soovivad röövloomade arvukuse üleliigset vohamist piirata,isegi kohtute abiga on need saatanad üritanud seaduslikku hundijahti takistada!
Silmakirjatsejale! 27. jaanuar 2021 17:13
Kui sul päriselt koerast kahju oleks,nõuaksid sa huntide küttimislimiitide suurendamist!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS