PETTUNUD SARVIK: Jacob Chansley arvas, et Trump päästab ta. Nii nagu uskusid paljud teisedki, et president läheb koos nendega Kapitooliumi.Foto: Reuters/Scanpix
Greete Kõrvits 25. jaanuar 2021 19:33
Joe Bidenist ei saa ikka presidenti, pange tähele! Oodake Donald Trumpi salasõnumit – ta korraldab kohe midagi! USA nüüdseks endise riigipea vandenõuhuvilistest fännid pidid aga pettuma. Ka Trumpi nimel, sarved ees, Kapitooliumi möllu viskunud meest valdavad nüüd hoopis teised tunded. Ta mitte ainult ei pea ametist lahkunud presidenti märuli eest vastutavaks, vaid on ka pettunud, et too ei ulatanud talle ega teistelegi laamendajatele abikätt.

21. jaanuaril olid hämmingus paljud nn QAnoni (see on alusetu vandenõu saatanakummardajatest ja pedofiilidest, kelle vastu võitlejaks Trumpi peeti) teoreetikud. Joe Biden andis oma ametivande ilma igasuguste vahejuhtumiteta ja võttis Valges Majas koha sisse nagu mees muiste. Veelgi enam süvenes neis seega tunne, et nad on petta saanud. Et Trump söötis neile valeinfot ja hellitas valelootusi.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad