Eesti uudised

Töötu keskerakondlane nõudis 5. jaanuariks tööd ja saigi 4. jaanuaril projektijuhiks!

POLIITILINE KORRUPTSIOON: ultimaatumi esitanud keskerakondlasele tehti mõnus ametikoht (17)

Nils Niitra, 25. jaanuar 2021 08:08
VIKTOR MÄGI ULTIMAATUM: "Ma pidin ju enda jaoks mingi otsuse tegema, aga kui sealtpoolt otsust ei tule ja inimesed aru ei saa, siis tuleb ju mustvalgel ette panna.“Foto: Scanpix / Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees
Mõnda aega töötuleiba söönud Valga Keskerakonna fraktsiooni esimees Viktor Mägi esitas samuti keskerakondlikule vallavalitsusele ultimaatumi, et kui 5. jaanuariks tööd ei saa, lahkub tema 7. jaanuaril parteist, ning voilà – 4. jaanuarist on mehel taskus 1900 euro suuruse palgaga tööleping!

Mägi on nüüd Valga põhikooli juurde rajatava veekeskuse projektijuht hoolimata sellest, et alles eelmise aasta novembris palkas vallavalitsus 130 000 euro eest sama projekti tegema ja ka juhtima erafirma. Valga Keskerakonna juhitav koalitsioon püsib vaid ühehäälelisel enamusel, igal häälel on seega kulla kaal. Õhtulehe valduses on materjalid, mis kinnitavad, et Mägi nõudis endale vallalt ametikohta ning teatas, et kui tal ei ole 5. jaanuariks töölepingut taskus, lahkub tema 7. jaanuaril Keskerakonnast.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.07.2021
UMBUSALDATUD KESKERAKONDLASE NELJAS KUU HAIGENA: Ester Karuse võidab spordivõistlusi, reisib ringi ja teeb valimispropagandat!
07.03.2021
POSITSIOONI ÄRAKASUTAMINE? Volikogu esimees lükkas edasi istungi, kus teda umbusaldatakse
14.01.2021
Keskerakonna annetusi hakkavad kontrollima Kiik, Aab ja Jaani
29.00.2021
ENNEOLEMATU AKTSIOON VALGAS: protestiks koolidirektori vallandamisele ei saatnud vanemad lapsi kooli