VIKTOR MÄGI ULTIMAATUM: "Ma pidin ju enda jaoks mingi otsuse tegema, aga kui sealtpoolt otsust ei tule ja inimesed aru ei saa, siis tuleb ju mustvalgel ette panna.“Foto: Scanpix / Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees
Nils Niitra 25. jaanuar 2021 08:08
Mõnda aega töötuleiba söönud Valga Keskerakonna fraktsiooni esimees Viktor Mägi esitas samuti keskerakondlikule vallavalitsusele ultimaatumi, et kui 5. jaanuariks tööd ei saa, lahkub tema 7. jaanuaril parteist, ning voilà – 4. jaanuarist on mehel taskus 1900 euro suuruse palgaga tööleping!

Mägi on nüüd Valga põhikooli juurde rajatava veekeskuse projektijuht hoolimata sellest, et alles eelmise aasta novembris palkas vallavalitsus 130 000 euro eest sama projekti tegema ja ka juhtima erafirma. Valga Keskerakonna juhitav koalitsioon püsib vaid ühehäälelisel enamusel, igal häälel on seega kulla kaal. Õhtulehe valduses on materjalid, mis kinnitavad, et Mägi nõudis endale vallalt ametikohta ning teatas, et kui tal ei ole 5. jaanuariks töölepingut taskus, lahkub tema 7. jaanuaril Keskerakonnast.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99