Eesti uudised

Kallas ja Reps tahavad piiluda Varro rahakotti. Vooglaid: „Milline au!“

Viljar Voog, 21. jaanuar 2021 22:24

11 KOMMENTAARI

s
soperdis/ 22. jaanuar 2021 19:13
Me tahaks piiluda kaka rahakotti või arvele
k
Kaks suli kontrollimas/ 22. jaanuar 2021 11:09
Miks Varrot kontrollida? Aga sellepärast, et see, kes kogub annetused ausalt annetaja nime all pangakontole, on lihtne kontrollida. Ja siis valede seisukohtade toetajaid represseerida. Kesk ja reform, kes on aastaid sahkerdanud kinnisvara, rahapesu ja R-konsultatsioonidega, neid on väga keeruline kontrollida. Varastamise ja korruptsiooni tase on viidud sellistesse kõrgustesse, et sellest lihtsalt ei hammusta läbi.
j
Juku/ 22. jaanuar 2021 10:29
Aga siis kõigile ühe vitsaga - igasugu soroste rahastatud "Avatud" Eesti fondid jne . L-G-B-T-d jne kõik avalikuks. Kust nad raha saavad? Kui ikka välismaalt tuleb, siis tuleb need putkad kinni panna kõik. Aga pigem siin tehakse vist erandid, et need mis meie ideoloogiat toetavad, need on pühad. Ja teised pahad... Ja muidugi kaudselt väita, et erakondade aruandlus on läbipaistev - paber kannatab kõike!
m
ma arvan, et serveerimise asi/ 22. jaanuar 2021 09:47
Mina toetan SAPTK-i ja olen uhke selle üle. Reformierakonda ja keskerakonda ei toeta ja olen selle üle ka uhke.
o
okupatsiooniaegsed repressioonid/ 22. jaanuar 2021 09:41
alde diktatuuri kehtestajate esimene eesmärk on normaalse perekonna kaitseks tegutseva mittetulundusühingule annetanud isikute represseerimine, kopeerides vene okupante, kes samuti represseerisid neile mittemeeldinud organisatsioonidele annetajaid (kiriku liikmeid) ja kooliõpilasi represseerimas käisid kooliõpetajad Jõululaupaäeval Luterliku kiriku uksel sinna sisenevate õpilaste nimesid kirja pannes, et kõigile Jõululaupäeval kirikus käinud õpilastele saaks käitumise "mitterahuldavaks" märkida! Jõhvis asunud adolf kesleri nimeline kohtla-järve keskkool tegutses otseselt sellega!
c
Crack/ 22. jaanuar 2021 08:54
MTÜ Reformierakond rahastusallikad on ju nii läbipaistvad. VEB fondist kuni R hoolduseni. Puha vene (eriteenistuste) hais küljes. MTÜ Keskerakond sai alles hiljuti 50 tonni keelatud pappi ja preemiaks teeb koos oravatega valitsust. Pole midagi parata mustad teod ühendavad!
s
Silver Gate/ 22. jaanuar 2021 10:41
Kui juba reffide raha lugeda, siis palun avalikustada ka läbi välispankade kulgevad kahtlased summad ja kilekotirahapakkide allikas. Kõik muud rahad on selle kõrval tühised.
s
Siim/ 22. jaanuar 2021 08:04
Kui otsustatakse rahastamist kontrollida, siis mis seal ikka! Hoopis rohkem teeb murelikuks see, kui kontrollitakse mingite ebamääraste kriteeriumite alusel! Tänases seisus ei ole küll usku, et see protsess saaks olema erapooletu.

t
Tädi Maali/ 22. jaanuar 2021 07:49
Modereeriti! Varasta, aga ära jää vahele! Kes teab, saab aru!
a
Andres/ 21. jaanuar 2021 23:54
Siin oleks mingit vastukäiku vaja. Avalik protest (allkirjade kogumine) erakondade riigieelarvest rahastamise vastu? Annetused usaldusväärsele välismaisele MTÜ-le, keda Eesti riik ei saa kohustada annetajaid avaldama ja kes edastab saadud kogusumma oma nime alt SAPTK-le?
h
Huvitav algatus/ 21. jaanuar 2021 23:42
Äripäev on enne igat valimist kuulutanud, et nemad on Isamaa-meelsed ja nende soovitus valimistel on valida Isamaad. Kas nüüd saame ajalehest ka Äripäeva pearaamatuga tutvuda? Ja kas see kui president eelistab Kaja Kallast suruda valitsuss, kas siis peaks olema ka tema kantselei raamatupidamine avalik? Põnev!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee