ÕL TV | Õhtuleht

Pikka intervjuud Maryliniga vaata ja loe Õhtulehest juba uuel nädalal

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Marilyn Kerro: kui sa oled kallimaga hingeliselt lähedane, aga füüsilist poolt ei ole, siis kaua koos olla ei saa 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 23. jaanuar 2021 20:22
"Hommikusöök staaariga" Rakvere Linnakodaniku Muuseumis - Marilyn Kerro; Anu Saagim

 

Kohtusime selgeltnägija Marylin Kerroga Rakvere Linnakodaniku Majamuuseumis.

Esmalt tutvustas meile maja ja tegi ringkäigu muuseumi töötaja Angelika. Hiljem palusime ka Marylinil hubastes ruumides ringi liikuda ja rääkida mida tema selles vanas hoones tunnetas. Mis meeldis ja mis häiris?

Vaata täpsemalt videost!

Rääkisime ka sellest, miks võiks lapsel mitu eesnime olla ja millised tähed peaks kindlasti esinema nii poisslapse, kui ka tüdruku nimes. Kas on tervislikum elada paneel-, korter- või eramajas? Millises vanuses lapsi tohib hooldaja kätte või lasteaeda viia? Millised reeglid tuleks lastele kehtestada?

Lisaks sain teada, kuidas Marylin Moskvasse ja saatesse "Selgeltnägijate tuleproov" sattus? Kuidas ikkagi oli selle armumisega teise väekasse nõida, Aleksandr Šepsi, kes muuseas võitis tuleproovi 14. hooaja. Miks Venemaal "unelmate paariks" ristitud noorte teed tegelikult lahku läksid? Ühe äärmiselt olulise põhjuse paljastab Marilyn esmakordselt alles nüüd, aastaid hiljem, saates "Hommikusöök staariga". 

"Kui ma nüüd kõik ära räägin, siis arvan, et inimesed saavad sellise šoki, et nad ise ka ei usu, mida kuulevad," ütles Marylin. "Ma arvan, et meil oli Šepsiga omamoodi armastus, aga..."

Aleksandr Šepsi raamatuesitlus Tallinnas  (Stanislav Moshkov)

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.03.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Allilmaliider Nikolai Bleskov: minu päästerõngaks sai kunst, sest kõige tähtsam on mitte murduda!
13.03.2021
ÕL VIDEO | KUI KALLIS ON OLLA ILUS? Iluprotseduurid pole ammu enam tabuteema
11.03.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Silvia Ilves: „Igal õhtul mõtlen, kuidas see võimalik on, et jumal on saatnud minu ellu sellise ilusa hinge nagu Marcel.“
14.02.2021
VIDEOINTERVJUU | Tuuli Rand: see mees on minu hingesugulane, ta on nii vapralt vastu pidanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee