Eesti uudised

ÜKS SAAB LISARAHA, TEINE MITTE! Haigla kimbutab vaktsiinist keeldunud meedikuid (6)

LISA KOMMENTAAR

kõik on mööduv 26. jaanuar 2021 10:56
Oleme sisenemas loodusliku valiku olukorda ja keegi elab üle ka jalajälge suudlemata
Lugeja 26. jaanuar 2021 09:43
Kuna vaksineerimine pole kohustuslik tuleb välja et sunni korras tuleb see vaksiin teha.Kes võtab vastutuse kui inimesega midagi peale vaksineerimist juhtub Nende vaksiinide kohta seinast seina jutte.Kuna vaksiin väga värske siis keegi ei tea veel tagajärgi.Kui ta kaitset ei anna ja inimene jääb ikka haigeks pole vaja seda solki endale lasta süstida.Paar päeva tagasi tehti ühele vanainimesele 73a see vaksiin ja järgmine päev oli ta surnud polnud küll see Eestis Eks see kõik üks suur äri alustades nendest testidest mille hind riigiti väga erinev.Saksamaale sõites saad teha piiril testi 10 eur.
maamees 25. jaanuar 2021 17:34
Kõige parem on hakata nüüd neid vaktsineerimata med töötajaid eirama. Kui nemad ei hooli patsiendite tervisest,siis mingu istugu kodus ja ärgu vaktsineerigu ennast.Aga tegelikult on just need med töötajad toonud viiruse sisse just haiglasse,hooldekodudesse,
Aju Pezdud 25. jaanuar 2021 17:43
Millise viiruse? Selle, millel ühtegi sümptomit pole nagu mitmel pool hooldekodudes on?
Ili 25. jaanuar 2021 16:57
Meedikuid niigi napib, aga vaja ikka kimbutada...
Nu 25. jaanuar 2021 15:40
On ebaselge kui palju on vaktsineerimata meedikuid? Loe: on ebaselge, kui palju on mõtlemisvõimelisi meedikuid. Neid näiteid, kus pool nägu jääb halvatuks või inimene tõmbleb üle terve keha (metallisoolade mürgitus), neid on ikka ebaproportsionaalselt palju).