ÕL TV | Õhtuleht

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeva õhtul

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist 

„PUUDUTA MIND“ 171. SAADE | Elujõutoetaja Kairi Kuha selgitab, miks ka tervislike eluviiside musternäidis võib kukkuda musta auku 

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, 6. veebruar 2021 10:26
"Puuduta mind" - Sirje Presnal, Anu Saagim, Kairi Kuha

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on elujõutoetaja Kairi Kuha. 

Kairi: Kaheksa aasta eest olin ma ilmselt kõige elujõuetumaid inimesi, keda toona teadsin. Olin põhjalikult läbi põlenud. Mu kehas ei olnud enam ainsatki paika, mis oleks tundunud korras. Jõud oli täiesti otsas. Praktiliselt kõikjalt valutas. Liigesed raksusid ja valus oli midagi käeski hoida. Migreenid olid pidevad, ärevus halvav, alatasa kimbutasid mind külmetushaigused. Mu kilpnääre oli langenud alatalituse piirimaile ning meeleolust ja keskendumisvõimest ei maksa üldse rääkima hakatagi.

Kõige selle juures oli midagi hämmastavat. Olin kõige sügavamasse auku langemise ajal nii enese, kui ka teiste meelest juba pikka aega olnud tervislike eluviiside musternäidis. Ma sõin kodus tehtud mahetoitu, tegin trenni, mediteerisin, kandsin mahetekstiile, puhastasin kodu sooda ja äädikaga. Minu vannitoakapis olid vaid mõned üksikud mahetooted ihuhoolduseks ja meigiks.

Mul oli kena kodu, tore pere ja hea töökoht. Kuid see ei päästnud mind. Tavapärased tervislike eluviiside ja toitumise nõuanded ning pealtnäha väga head tingimused ei taganud minu organismi tegelike vajaduste täitmist. Kogu selle talumatu enesetunde juures oli mu veri korras, kui piiripealsed kilpnäärmenäitajad välja arvata.

Mida sellises lootusetus olukorras ette võtsid?

"Puuduta mind" - Anu Saagim, Kairi Kuha (Martin Ahven)

 

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.02.2021
Sissi Benton pahandab: ma ei saa aru, kust on tulnud valeuudis nagu ei suudaks ma „Eesti laulul“ laulda
30.01.2021
„PUUDUTA MIND“ 170. SAADE | Ettevõtja ja investor Vallo Arumäe õpetab, kuidas ratsa rikkaks saada
24.01.2021
„PUUDUTA MIND“ 169. SAADE | Kai Tamm õpetab tegutsema harmoonias kosmiliste rütmidega, abimeheks Avesta kalender
15.01.2021
„PUUDUTA MIND“ 168. SAADE | Selgeltnägija ja ravitseja Mai-Agate Väljataga: sinu teejuht on sinu vasaku õla taga, küsi temalt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee