Eesti uudised

Ryanairiga järgnevatel kuudel enam Ühendkuningriiki lennata ei saa 

Toimetas Aare Kartau, 19. jaanuar 2021 15:23
Ryanairi lennukitega enam Tallinnast Londonisse ei pääse.Foto: Tiina Kõrtsini
Ryanair peatas koroonapiirangute ja sellest tingitud vähese nõudluse taustal lennud Tallinnast Londonisse.

„Kuna Ühendkuningriiki reisimine on hetkel sealsete piirangute tõttu äärmiselt raskendatud, otsustas Ryanair vähese nõudluse tõttu Tallinn-Londoni liinil lendamise kuni 28. märtsini ajutiselt peatada,“ kinnitas Tallinna lennujaama kommertsjuht Eero Pärgmäe. Tema sõnul on lennuliinide avamine ning nende lahtihoidmine tänases olukorras seotud riiklike liikumispiirangutega ja sellest tuleneva nõudluse muutumisega.

Pole siiski välistatud, et Ryanairi lennud Tallinnast Londonisse mõne kuu pärast taastuvad, sest märtsi lõpus minnakse üle suvisele lennuplaanile. Praegu lennufirmad alles töötavad suvise graafiku koostamise kallal. Praegu pole aga võimalik Ryanairi kaudu Suurbritanniasse suunduvaid lende broneerida.

„Kõigil, kel vaja, saavad hetkel siiski Ühendkuningriiki lennata AirBalticuga ja usume, et märtsi lõpust avavad taas Londoni liini ka Ryanair ja Easyjet,“ selgitas Tallinna lennujaama kommertsjuht. Ta lisas, et enne Ühendkuningriiki reisimist tuleks end siiski kurssi viia riiki sisenemisel kehtivate piirangute ja sealsete nõuetega. Seda saab teha Reisi Targalt lehel.

Jaanuari teisel nädalal teatas Ryanair, et vähendab aasta kolmel esimesel kuul lennugraafikut seoses koroonaviiruse levikust tingitud piirangutega. Eraldi toodi välja Iirimaa ja Ühendkuningriigiga seotud lendude piiramine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee