Maailm

Joe Bideni ametisse vannutamise eel kardab 50 osariiki relvastatud kokkupõrkeid 

FBI UURIB: kas Kapitooliumi mässu mõjutati ja rahastati välisriikidest, sealhulgas Venemaalt? (5)

LISA KOMMENTAAR

Jüri 17. jaanuar 2021 20:09
Miks peaks rahastama välismaalt? Ega USAs süvariik viletsam pole kui meil Eestis. Ja kes rahastab süvariiki? Ilmselt dollari- ja eurotrükkijad - raha neil ju lõpmatult.
17. jaanuar 2021 19:05
Sorose ja korporatsioonide rahastatud miljonitelt miljarditele kasvanud rahastusega BLM mässab, lõhub, märatseb ja peksab teist aastat järjest. Ei mingeid, karistusi, tahve, meedias alati positiivses valguses, isegi kui just mitme saja tuhande eest kahju tekitanud. Nüüd paremäärmuslased korra kapitooliumi jalutama lasti, jah just lasti - tiktok jm sotsmeedia klippe ja filme täis, kus aiad võeti eest ja politsei seisab, kui inimesed sisse jalutavad sh ratastoolis. Nüüd siis milline kajastus? Nats nagu ebavõrdne kajastus või mis? Meedia ehk viies võim vormib asja nagu tahab või õigemini vaja.
Kergeusklik 17. jaanuar 2021 20:58
...ja karjuti ”Poome Pence’i üles!” ning Kapitooliumi ette oli paigutatud võllas. Kena jalutamine küll, sarved peas, mida isegi uus Saksamaa kristlike demokraatide juht oma kõnes märkis. Ei maksa minna naeruväärseks.
Heikki Aasaru 17. jaanuar 2021 22:59
Kui sa ei julenud kirjutada avalikult ega tõestanud, et sul on õigus, oled valelik ja vääritu inimene - kuidas teisiti. Kirjuta vähemalt, mis sind sellisele teele on ajendanud. Keegi ei hakka sind selle eest taga kiusama.
To kergeusklik 18. jaanuar 2021 08:29
Sa pole lugenud palgalistest kriisi näitlejatest või kuidas ANTIFA maksab raha oma liikmetele infiltreerumise ja rahutuste korraldamise eest, ka Kapitooliumi mäsu puhul on videosid, kus inimesed neid tagasi hoiavad nt akende lõhkumise eest. Üks ANTIFA liige filmis seda, kuidas ta pärast "palka" K-mäsu eest nõudmaks käis. ...20:58 peavoolumeedias on mõnus ja mugav elada, ERRi muinasjutud on mugavustsoon paljudele.