Maailm

KUIDAS MEELDIB? Vallamaja ette kerkis hiiglaslik lumest peenis (42)

Ohtuleht.ee, 14. jaanuar 2021 10:13
Tore, kui on andekaid inimesi, kes oskavad teha käepärastest materjalidest skulptuure! (Pilt on illustratiivne)Foto: Vida Press
Kui Eestis kütab kirgi, kas Viljandisse püstitatud Jaak Joala ausammas on ikka piisavalt väärikas, siis Soomes ilmus ühe vallamaja ette hoopis omapärane taies – paarimeetrine lumest peenis. See on tekitanud kohalikes hämmastust ja rõõmu, kirjutab Iltalehti.

Kirkkonummi  vallavanema Tarmo Aarnio arvates võib moodne kunstiteos jääda oma kohale ja seda pole kavas ka muuta.

Samal teemal

Üks vallaelanik rääkis Iltalehtile, et ta oli pisut imestunud, kui nägi hommikul möödaminnes uut kunstiteost. Muidugi tegi ta sellest kohe pilti. Vallaelanik juurdles, kas skulptuuri inspireerisid looma valla otsused või oli see hoopis auavaldus valla tegemistele – et kõik on hästi.

Muidugi ajas kunstiteos teda ka naerma, kuna ta mõistis, et lumesaju jätkudes kasvab see veelgi suuremaks. Ka paljud teised peatusid, et tore skuptuur pildile saada. Võib-olla see oligi  mõne naljahamba vahva mõte öelda vallaelanikele: „Tere hommikust!“

Vallavanema arvates on tore, et vallaelanike seas on andekaid inimesi, kes oskavad teha looduslikest materjalidest kunstiteoseid. Ta arvab, et võib-olla on kohalik arhitektuur – uus raamatukogu või koolihooned – äratanud elanike loovuse.

Aarnio arvates pole sugugi paha, kui praegusel ajal tehakse ka sääraseid skulptuure. Muidugi tuleb suhtuda asjasse huumoriga. Ja küllap lumesadu peidab varsti ka detailid.

Samal teemal

09.01.2022
SEE EI OLE HÄBIVÄÄRNE! Unusta eelarvamused ja masturbeeri mõnuga!
08.10.2021
KAS SELLINE PEENIS ON NORMAALNE? Viis väga levinud väärarusaama meheks saamisest
02.01.2021
ARSTID KIIMALISTELE MEESTELE: lõpetage banaanikoortega masturbeerimine!
19.12.2020
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Peenisega juhtus trauma ja õrn koht on nüüd lilla – kas peaksin muretsema?