Eesti uudised

Tartu koolid jätkavad kontaktõppega 

Toimetas Triinu Laan, 13. jaanuar 2021 15:35
Foto: Stanislav Moshkov
Tartu koolid jätkavad 18. jaanuarist kontaktõppega, kuid jälgivad hajutatuse põhimõtet ja vajadusel kasutavad e-õppe võimalusi.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul räägiti kriisimeeskonna ettepanek jätkata uuest nädalast kontaktõppega läbi ka tänasel kohtumisel koolijuhtidega. "Eelmise nädala kõrged nakatumisnäitajad tegid meid ettevaatlikuks. Samas ei saa ettevaatust minetada ka nüüd, kui Tartusse tuli täna juurde tervelt 43 uut nakatunut," sõnas linnapea.

Seetõttu on linna kriisimeeskonna soovitus koolidele olla jätkuvalt ettevaatlik ja teha kõik endast oleneva viiruse ennetamiseks. Jätkuvalt on oluline tagada koolimajades õpilaste hajutatus. Kui koolides on vajalik korraldada õpilaste hajutamiseks rohkem e-õppe päevi, siis linnavalitsus toetab seda igati. Õppetöö täpse korralduse üle otsustavad koolid ise.

Selleks et kompenseerida saamata jäänud koolilõuna, on kõigile jaanuarikuus distantsõppel viibinud õpilastele võimalik koolide kaudu tellida 10 euro väärtuses toidupakk, mille eest lapsevanemad tasuma ei pea.

Samal teemal

08.01.2021
Isepäine Taaralinn: ka Tartu koolid alustavad veerandit osalise kaugõppega
29.12.2020
Algklassid saavad taas kooli minna, osaline distantsõpe säilib Harjumaal ja Ida-Virus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee