kui koalitsioon tuleb sama, kuid uue peaministriga, siis avatakse ka koalitsioonileping, ilmselt jääb ära abielureferendum, soovitus läbirääkijatele - teha selle asemel presidendi otsevalimise referendum
Kui uus koalitsioon suudaks välja vahetada teadusnõukoja praeguse juhi, oleksime palju saavutanud. Kui Lutsar arvab koolide kontaktõppega avamise kohta "enne töö, siis lõbu", siis kõlab antud kontekstis see "lõbu" kahjuks nagu eakate õpetajate peielaud.
koroonajura on senise teadusega täielikus vastuolus. Lutsar teab tõde ja teeb rahva heaks parimat, mis tema võimuses. Jõudu talle! Aga ärgu kiitku vaktsiine: seagripi vaktsiini järel 2009 2-a. pärast suurenes jörsult vähki suremus Eestis. EU endine kõrgeim terviseametnik on seda meelt et tookordne kampaania oli kuritegelik. Sama lugu koronaga. See on lausvalega manipuleerimine.
Faktid : 2020 suri viirushaigustesse Eestis 1.8x vähem inimesi kui eelnevatel aastakümnetel keskmiselt!