Eesti uudised

Olgugi et raputatud lapse sündroomi diagnoositakse Eestis haruharva, uurib prokuratuur praegu teistki ränkade tagajärgedega juhtumit

LÜHIKESE SÜÜTENÖÖRI TRAAGILINE TAGAJÄRG: emalt-isalt raputada saanud väikelaps vaakus elu ja surma piiril

Helen Mihelson, 13. jaanuar 2021 07:34

5 KOMMENTAARI

t
Tõsine teema/ 13. jaanuar 2021 18:36
Eks see, et kaotati ära eraldi Laste polikliinikud ja lastearstid, kes tegelesid ainult laste asjadega, maksab nüüd valusalt kätte. Kõik lapsevanemad ei ole ilmselt lastekasvatamiseks oskuslikud. Ühed maksaks kuldrahasid, et lapsi saada, teised ei saa nende kasvatamisega hakkama. Abi vajavad kõik.
e
Erw/ 13. jaanuar 2021 09:34
Kui isa juba vägistab ja ema eos tunnistab, et ei oska ja on närvipundar siis selliste koht ei olegi normaalses ühiskonnas. Vägistajad ajaks auku. Haiged inimesed, kurjategijad ühiskonda mittesobivad persoonid.
t
Talviku silmakirjaliku kommentaari lugemisest artikli lõpus piisas, et ei tahtnud rohkem lugeda/ 13. jaanuar 2021 00:21
Kas ämmaemandad lastearstid, pereartsid ja kogu see kõrgelt haritud kaader teevad kõik endast oleneva, et sellised asjad ei juhtuks. Oiii, teil tuleb beebi. Kõik on nii roosamanna. Kas tehakse ennetutööd, kas perekoolis räägitakse, et selline olukord võib tekkida, kuhu siis pöörduda, ja kui pöördutakse, siis ei aeta iba , et titad ju nutavadki. Võiks kaasata kogemusnõustajaid, jagada infolehti Talviku manitsemine a la,, kunstisaalis, kunstisaalis,,on äärmiselt ebaprofessionaalne. Raputatakse ja visatakse imikuid vihaga heal juhul voodi peale sest vanematel on sots.meedia tähtsam.
v
Võib olla mitte päris teemakohane/ 13. jaanuar 2021 11:13
Kogemus on endal selline., ei olnud küll imikuga seoses, teisest valdkonnast. See nn. Kogemusnõustaja vajas ise nõustamist ja mul oli hea meel., kui see veidrik koostöö lõpetas. Ärge nii väga kindlad nendes kogemusnõustajates olge. Perekoolides., ämmaemandad jne peaksid küll kõikidest ettetulevatest olukordadest rääkima.
e
eks ikka räägitakse,/ 13. jaanuar 2021 11:26
aga egas rääkimine lühikese süütenööri sündroomi ravi. Arvate te tõesti tõsiselt, et sellele mehele pole keegi rääkinud, et vägistada ei tohi? Kõikidele räägitakse ja kõiki õpetatakse, aga osad närvilisemad teevad tundidest poppi. Mis mõistagi ei tähenda, et rääkimine-õpetamine ära jätta tuleks,

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee