Eesti uudised

Häiriv juhtum tunnistaja silme all: Aivar Mäe ronis massaažilaual olevale naisele selga (8)

LISA KOMMENTAAR

ma 6. jaanuar 2021 10:33
Pidi 2 advokaati olema teda kaitsmas aga ikka ,,puhtaks,, ei saadud! Oleks pidanud ka 3.advokaadi kaasa toodama.
Anna 6. jaanuar 2021 08:15
Tundub, et advokaadid on oma töö teinud ja Aivar Mäe ennast kenasti koguda jõudnud! Enesekindlus tagasi! Isegi kui kaebuse esitaja motiiviks oli solvumine asmetikõrgendusest ilmajäämise pärast, siis ikka paneb mõtlema kus suitsu, seal tuld!
Massaazi Laud 6. jaanuar 2021 07:50
Minu käest ei küsi keegi ? Kui suur mägi minu peale heidab vajun raginal kokku !?!
Urmas 5. jaanuar 2021 23:06
"See juhtus 2019. aasta sügisel ja Aivar Mäe tuli füsioteraapia ruumi. ... Tantsija tunnistab, et tema jaoks oli see häiriv, sest see kõik kestis päris pikka aega ja massaažilaual oleva naise keha kattis vaid rätik." Huvitav, et Mäe see tegevus häiris tantsijannat, aga mitte teda, kelle peal Mäe lamas? Pilku ei osanud ära ja pidi vaatama, eriti kui veel häiris? Ise küll vahetan telekas kanalit, kui sealt tulev mind häirib.
7. jaanuar 2021 21:43
Mida see pealtnägija ootas? Miks ta ei sekkunud ja ei öelnud, et nii pole sobiv teha? Mina võin arvata, et pealtnägija oli kaasahistaja, kuna ebasobivasse tegevusse ei sekkunud.
ajuvabadus 5. jaanuar 2021 22:27
Kui kohtunik ei esita küsimust, miks see kaaader alles nüüd siristama hakkas, siis on midagi valesti.
5. jaanuar 2021 21:58
Issver, miks naised ei suuda enda eest seista?! Rusikaga kõhtu, laks vastu nägu, jalaga vastu jalgu, põlvega kubemesse - variante on palju! Oma kogemustest tean, et enamus mehi pole midagi halba ega vägivaldset ahistamist mõelnud naisele ligi tikkudes, kallistades, nilbevõitu sõnu öeldes, vastu seina litsudes. Tavaliselt soovib isane ise tähelepanu saada või oma tähelepanu naisele pöörata.
Sussver 5. jaanuar 2021 22:39
Nõus, ma teeksin ka nii - jalaga, põlvega jne. Aga esiteks ei ole kõik naised ühesugused ja teiseks - miks peaks asi üldse nii kaugele minema? Miks peab DIREKTOR vajalikuks nii labaselt käituda?