KUIDAS SIIS IKKAGI OLI? Harju maakohtus arutatakse Aivar Mäe kaebust, millega ta taotleb seksuaalse ahistamise eest määratud 400eurose rahatrahvi tühistamistFoto: Erki Pärnaku
Kristjan Väli 5. jaanuar 2021 18:29
Aivar Mäe ütles teisipäeval kohtusaalis, et tema oli oma ametiajal ülemus rohujuuretasandil, kes tundis kõiki – ligi poolt tuhandet – Estonia teatri töötajaid ja sai nendega hästi läbi. Ta selgitas, et kallistamist jagus teatris üksjagu, kuid ühtegi töötajat ta ei ahistanud. Mäe endine kolleeg Lisanna väitis vastupidist: teatrijuhi käitumine oli alandav, alaline ja kõigile teada. Kahjuks pigistasid paljud silma kinni.

Harju maakohus arutas rahvusooper Estonia endise peadirektori Aivar Mäe kaebust, millega ta taotleb seksuaalse ahistamise eest määratud 400eurose rahatrahvi tühistamist. Mäe on seisukohal, et tema ei ole mitte midagi valesti teinud, mistõttu peaks kohus politsei tehtud otsuse tühistama. Tema seljataga seisavad kaks advokaati: Andri Rohtla ja Paul Keres.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

ma 6. jaanuar 2021 10:33
Pidi 2 advokaati olema teda kaitsmas aga ikka ,,puhtaks,, ei saadud! Oleks pidanud ka 3.advokaadi kaasa toodama.
Anna 6. jaanuar 2021 08:15
Tundub, et advokaadid on oma töö teinud ja Aivar Mäe ennast kenasti koguda jõudnud! Enesekindlus tagasi! Isegi kui kaebuse esitaja motiiviks oli solvumine asmetikõrgendusest ilmajäämise pärast, siis ikka paneb mõtlema kus suitsu, seal tuld!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS