Maailm

Politseinik ostis poevarastele kinkekaardid (3)

Toimetas Greete Kõrvits, 4. jaanuar 2021 18:44
Foto: Somerseti politseijaoskond
Ameerika politseijaoskond jagas lugu oma töötajast, kes aitas poes vargil käinud perekonnal karistuse asemel hoopis süüa osta.

Massachusettsis jäi Somerseti linna toidupoes töötajatele silma kaks naist, kes ei skanninud iseteeninduskassas läbi kõiki oma oste. Kohale saabunud politseinik Matt Lima (pildil) küsitles neid. Selgus, et naistel ei jätkunud raha, et kõigi toiduainete eest maksta. Ometigi tahtsid nad lastega jõule tähistada ja laua pühade vääriliselt katta. Konstaablile meenusid naistega kaasas olnud kaht väikest tüdrukut vaadates tema enda tütred ning ta süda läks härdaks.

Politseinik otsustas poe meeleheaks määrata naistele keelu edaspidi sellesse kauplusesse siseneda, ent ei teinud neile trahvi ega võtnud neid vahi alla. Ta ostis hoopis 250 dollari (veidi üle 200 euro) eest kinkekaarte, et nad saaksid sama poeketi mõnes teises kaupluses jõuluostud ära teha. Lima hinnangul oli see summa enam-vähem sama, mis oleks naistel varguse tõttu maksmata jäänud. Tema sõnul oli perekond väga jahmunud, ent ka väga tänulik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee