Maailm

PÄRAST GEORGE FLOYDI: USA politsei kasutas taas surmavat jõudu

Toimetas Marvel Riik, 1. jaanuar 2021 20:30

8 KOMMENTAARI

o
Onu/ 2. jaanuar 2021 10:36
Ikka juhtub. Ja miks see Minneaoplise nii tähtis on, et seal politsei käe läbi surma saanust nüüd eraldi kirjutama peab? USA sureb 10 -20 pätti iga kuu politsei käe läbi ja oma 4- 5 politseinikut kuus saab pätilt surmava kuuli.
m
Mis te vingute/ 2. jaanuar 2021 09:47
Pättidele tulebki tina anda...eriti kui pätt esimesena tulistas.
k
Kohus tuleb/ 2. jaanuar 2021 08:18
Ära tulista politseid esimesena peab ole,a ilmselge. Kas pealkiri ei kuuluta korrarikkumisele ja vihkamisele? Mis on küll toimetaja mõtteis ja kas on paha olla valge?
j
Jääb mulje,/ 1. jaanuar 2021 23:34
et USA-s mitte keegi pole mitte kunagi kedagi t.a.p.n.u.d. Siis tuleb areenile p.o.l.i.t.s.e.i, kes lihtsalt ajatäiteks t.a.p.a.b mingi tubli kodaniku. Aru ma ei saa, mis toimub? Kas tõesti PEAB olema kurjategija, et kaaskondsed su õigusi hindama hakkaks. Enne kuriteo sooritamist ei võigi või? Aga, kui ei taha sooritada, siis lihtsalt mömm, kel õigused puuduvad? See pole normaalne.
v
vägisi jääb mulje,/ 1. jaanuar 2021 23:25
et USA-s mitte keegi pole mitte kunagi kedagi tapnud. Siis tuleb areenile politsei, kes lihtsalt ajatäiteks tapab mingi tubli kodaniku. Aru ma ei saa, mis toimub? Kas tõesti PEAB olema kurjategija, et kaaskondsed su õigusi hindama hakkaks. Enne kuriteo sooritamist ei võigi või? Aga, kui ei taha sooritada, siis lihtsalt mömm, kel õigused puuduvad? See pole normaalne.
l
Lembit/ 1. jaanuar 2021 23:03
Milline valgenahaliste politseinike genotsiid seal USA-s, vaeste afroameeriklaste suhtes! Kutsume nad Eestisse elama, siin ei julge politseinikud relva kasutada. Ennem lasevad end mõnitada ja läbi peksta. Vastutusele võetud korrarikkujad saavad ainult sümboolsed karistused. Nii jõuab õnn ka meie õuele. Julgen loota, et riigikogu on täielikus üksmeeles vastavate seaduste vastuvõtmisel. P.S. politseinikelt tuleks üldse relvad ja erivarustus ära võtta mis nad nende kandmisega hirmutavad inimesi. Vabariigi valitsus peaks avaldama protesti USA politseinike tegevuse suhtes.
e
Eesti on väga võrdõiguslik/ 2. jaanuar 2021 10:39
Väheteada faktina pani ühe viimase aja poltiseitapmise(mõõgamees Vabaduse väljakul) Eestis toime arvatavasti Eesti ainuke tumedanahaline politseinik. Mitte, et ma ta tegu halvaks kiidaksin, aga selline huvitav seik:)

j
juku/ 1. jaanuar 2021 20:57
Mustanahalised teistega võrdseks, kui ikka teisi tulistab olgu süüdi nagu valgedki ja ärgu virisegu pidevalt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee