Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

TOP 10: need on reisi-podcast'i „Järgmine peatus“ selle aasta kõige kuulatumad saated! (1)

Ohtuleht.ee, 31. detsember 2020 10:39
Evelin Kivimaa Keenias
Aasta on kohe-kohe jõudmas lõpule ning on aeg teha kokkuvõte, millised reisiteemad läksid tänavu podcast'i „Järgmine peatus“ kuulajatele kõige enam peale.

Aasta kõige kuulatum lugu läks eetrisse 18. novembril, mil Õhtulehe ajakirjanik Evelin Kivimaa jutustas oma koroonaaegsest reisist Keeniasse. Juttu tuli nii koolitüdrukute rasestumisest, abieluettepanekust pilkases pimedas ning põnevatest küladest. Kuula saadet SIIT!

Kuulatavuselt teine saade läks eetrisse 26. veebruaril, mil Hiinas elav Tuuli Maasikas rääkis, kuidas sinnamaile sattus, oma sealsest elust ja mil moel koroonaviirus teda mõjutas. Tol hetkel oli vaid paar nädalat jäänud selleni, et Tuuli räägitu jõuaks ka Eestisse. Kuula saadet SIIT!

Tuuli Maasikas

Aasta kolmas saade sai salvestatud Tenerifel otse eestlaste reisibüroo Tenerife Kompassi kontoris. Saatekülaline Olavi Antons rääkis nii sellest, kuidas ise Tenerifele sattus kui ka andis väga asjalikke ja põnevaid nõuandeid neile, kes saart külastada soovivad. Kuula saadet SIIT!

Neljas aasta kuulatuim saade vestis Indiast ning külaline oli sama, mis aasta kuulatuimal saatel – Evelin Kivimaa. Evelin pajatas lustakalt nii India petuskeemidest, kohalikust pulmast ning joogapealinnas käigust. Kuula saadet SIIT!

Kuulatavuselt viienda saate külaliseks oli kunagine seltskonnastaar Liis Lass, kes on juba aastaid Singapuris elanud. Kinnisvara alal tegutsev Liis jutustab nii enda elust kui ka kiidab Singapuri väga – ise nimetab ta seda praktiliseks paradiisiks. Kuula saadet SIIT!

Liis Lass

Kuues saade keskendus Liibanonile ning külaliseks oli Elisabeth Viinalass. Saate teemad olid seinast seina – alates sellest, et inflatsiooni tõttu muutus tööl käimine mõttetuks, kuni selleni, et WhatsAppi maksustamissoov tõi kaasa meeleavaldused. Juttu tuleb ka Beiruti plahvatusest. Kuula saadet SIIT!

Aasta seitsmenda saate keskmes oli perekond, kes oli kevadisel koroonaajal Tenerifel. Pille ja Marko Lukin lootsid Tenerife kõrbes mõnusas matkaautos inimestest eemal olla, kuid kohalikule politseile ei meeldinud see asi teps mitte… Kuula saadet SIIT!

Kuulatavuselt kaheksanda saate külaliseks oli Gruusias teeistandust pidav Miina Saak. Miina rääkis podcast’is koostööst grusiinidega, millistele raskustele on nad pidanud vastu astuma, mis neid motiveerib ja palju muud! Kuula saadet SIIT!

Miina Saak

Üheksas saade oli aasta esimene ning Robin Roots, Sten Kohlmann ja saatejuht Liina Metsküla vestlesid Laosest. Kõigile kolmele jättis Laos sügava mulje ning arutleme, mis selle riigi nii kummaliseks ja põnevaks teeb. Kuula saadet SIIT!

Robin Roots

Esikümnesse mahtus ka saade keskealisest paarist, kes tegi Eestis tööga lõpparve ja läks reisima. Inge Mehide ja Ahto Meri veetsid 14 kuud Aasias ning saates tuuakse kuulajateni paremik selle aja lugudest. Kuula saadet SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee