Pärnus asuva Estonia Spa juhataja Andrus Aljas ütleb, et Eesti suur nakatunute arv on teinud inimesed ka riigisisese reisimise suhtes ettevaatlikuks ning seega eiole mujal kehtivate piirangute tõttu Pärnusse suuri rahvamasse tulnud. Foto on illustratiivne.Foto: Vida press
Kristjan Väli 28. detsember 2020 19:35
„Saaremaa on alati olnud aastavahetusel üks siseturistide meelispaiku, nii ka sel aastal. Oleme pidanud korrigeerima aastavahetuse üritust vastavalt kehtivatele piirangutele restoranides, kuid hindade korrigeerimise järele ei ole olnud vajadust, sest aasta lõpp on suures osas välja müüdud,“ ütleb Kuressaares asuva Arensburgi spaa juht Terje Nepper. 

Ida-Virumaal on koroonaviiruse laialdase leviku tõttu spaakeskused juba mõnda aega suletud. Sellest nädalast on sama lugu ka Harjumaaga, kus valitsus kehtestas uued piirangud, mis kestavad vähemalt 13. jaanuarini. Välistatud pole ka võimalus, et valitsus otsustab neid pikendada. Paljud näevad pealinna spaade sulgemises aga võimalust külastada mõnda väiksemat linna, et seal vesimõnula hüvesid nautida. Kas Pärnu, Haapsalu ja Saaremaa spaakeskused on valmis pealinlaste pealetungiks? Eriti veel nõnda keerulisel ajal, kui Harjumaal on nakatunute arv endiselt väga kõrge.

Edasi lugemiseks: