Eesti uudised

KOROONAPESASSE APPI! Ida-Virumaale tõtanud arstitudeng: „Nii kurb – olla üksi, hingamisraskusega, organid ütlevad ükshaaval üles.“

Kadri Kuulpak, 30. detsember 2020 18:16

3 KOMMENTAARI

s
31. detsember 2020 13:36
Siit artiklist on väga hästi näha kui palju eri vahendeid ja rutiine on kasutusel haiglates et hoida arstid eemal nakkusest. See on küll pigem med töötaja ametiviga kui ta nakatub oma tööpostil. Aga vanad kes on hooldekodudes - kes neid kaitseb? Sinna on vaja vaktsiini saata, nende elu on ohus ja neil pole midagi sarnast enda kaitseks teha isegi kui veel "nupp nokib" - elavad köik suures "perekonnas" koos personaliga ja see on ainult aja küsimus kui see pere on 100% koroonapositiivne. Eesti ja Soome vaktsineerimise prio ei ole õige -- need kes riskivad surmaga peavad olema esimesed!
t
tere/ 30. detsember 2020 20:18
see artikkel peaks olema kohustuslik lugemine meie juristikestele kes kutsuvad rahvast ülesse piirangute vastu mässama.
v
Vitamiin/ 31. detsember 2020 10:03
Mitte piirangute vaid inimõiguste vastu. Hispaanias võeti vastu määrus, mille kohaselt kõik vaktsiinist keeldujad registreeritakse ning andmed saadetakse Euroopa Liitu. Ehk siis - ühiskond lõhestatakse. Täpselt samamoodi käitusid natsid hakates selekteerima juute pärisinimestest. Näiteid ja vaidluskohti on veel palju kogu selle jama raames. Praegu lihtsalt kogu selle hüsteeria käigus mitte keegi ei mõtlegi selle peale - "a mis õigusega???". Esialgu piisab hirmu külvamisest. Varsti olukord stabiliseerub ja me hakkame lugema hoopis teistsuguseid uudiseid ja avaldusi kogu selle koroona kohta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee