ÕL TV | Õhtuleht

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeval ja pühapäeval

„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 11 | Liiga suured rinnad on muutnud mõne naise elu põrguks, suur nina näitab ühe muu organi suurust, aga õnneks on algamas amatsoonide ajastu 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 27. detsember 2020 11:11
"Klatšiminutid - aastalõpu eri" -Sten Talivee; Anu SaagimFoto: Rauno Vahtre

Toome teieni ÕL TV erisaate "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Laotame teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab! 

Kergelt ärrituvatel, ilma huumorimeeleta ja labiilse närvisüsteemiga inimestel, paluks mitte vaadata!

Novembrikuu teemad on teie ees! Vaata videot!

"Klatšiminutid - aastalõpu eri" -Sten Talivee; Anu Saagim (Stanislav Moshkov)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 10 | Hannes Võrno teeb muusikat garaažibändis, kas vanemad mehed on voodis tõesti jumalad ja miks pani Hing Fekeli oma kleidi põlema?
21.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 9 | Kethi Uibomäe pulmad toimuvad Gruusias, homoseksuaalina ei jõua Eesti konnatiigis kuhugi, kuid suunamudimine toob lõdvalt leiva lauale
18.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 8 | Teletibi abiellus Eesti rikkaima mehega, kellele sai saatuslikuks tiivaripsutamine ja mis juhtus kullakaevurite Nau ja Sibulaga?
16.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 7 | Juulikuu – hurraa, enamik elu on kuulsustel tasuta! Taavi Libe vingub jälle! Miks Tanel Padar abielluda ei julge?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee