Eesti uudised

Annika Laats abielureferendumist: päriselt hekseldate praegu seda teemat? Püüate mõne inimese elu veel täbaramaks teha?

Eesti Päevaleht, 23. detsember 2020 21:23

16 KOMMENTAARI

k
Küsimus/ 26. detsember 2020 14:17
Kas tõesti peab selliseid õnnelikuks tegema, kes võõraid lapsi lapsendada tahavad?https://objektiiv.ee/kui-riik-hakkab-kasuvanemaks-lastekaitse-roovis-vanematelt-vagistatud-poisi/
m
MT evangeelium/ 25. detsember 2020 22:35
17 Ärge arvake, et ma olen tulnud Seadust või Prohveteid tühistama. Ma ei ole tulnud neid tühistama, vaid täitma. 18 Tõesti, ma ütlen teile, ükski täpp ja ükski kriips ei kao Seadusest seni, kuni taevas ja maa püsivad, kuni kõik, mis sündima peab, on sündinud. 19 Seda, kes iganes nendest käskudest ka kõige pisema tühistab ja teisi sedasama tegema õpetab, hüütakse kõige pisemaks taevariigis.
s
Saatana.../ 25. detsember 2020 00:08
..käsilane on kirikusse pugenud.
t
to ja kui/ 24. detsember 2020 17:59
isa ja vanaisa ei nõua, et neid perekonnaks nimetataks, sooda
v
vanamemm/ 24. detsember 2020 07:24
Minu kommentaar ei olnud sobilik, sest olen mures, et "kõikelubatavuse" propeegrimistuhinas , muudetakse lapsed objektideks, kes veel enda eest ei suuda seista. .Huvitav, kes järgmisena avalikkuse murdmiseks püünele paisatakse---president, eelmine president, laatsid, oravad-sotsid niikuinii, pr. V. Kiisler ei saa ka õndsal jõuluajal puhata,ikka peab mõõk peos eesliinil rähklema. Mis küll siis saaks proua jutlustaja, kui tuuled pöörduvadki ja teie propageeritav "umnivoorus" taaskord jäetakse riikliku pitseri kinnituseta? Kas lähete palverännakule või panete ekretiinile needuse pääle?
a
Ajaloost teame,/ 24. detsember 2020 09:41
et mõõgaga meile ristusk toodi. Nüüd on mõõgad keelatud, aga Laats on ustav ristisõdalane siiani. Lubataks vaid mõõk kätte võtta!
k
Kirjutasin juba mitu tundi / 24. detsember 2020 15:00
tagasi kommentaari tõestisündinud faktidest, aga ekre tsensori juurde see jäigi. Vaat sulle sõnavabadust, mida Ajakirjanike Liit nõudis???
p
P/ 24. detsember 2020 05:36
Mis moodi homoseksuaalid meie ühiskonnas kannatavad? Ajakirjanduses tuleb alatasa infot mis näitab, et vähemalt staarhomodel ei ole kùll midagi viga. Rahul, õnnelikud, loomingulised. Mõnda noort geid kiusatakse koolis? Koolis kiusatakse igasuguseid lapsi paraku. Keegi vaatab viltu? Kuulge, alatasa keegi kuskil vaatab viltu. Läbi ajaloo kahjuks inimesed ei saa alati omavahel läbi.
k
kui sind/ 24. detsember 2020 15:02
nii sõimatakse pidevalt, nagu homosid, siis oled nii tuim tükk, et ei kannataks? Ma pole homo, aga ekrelased on oma vihkamisega elu Eestis vastikuks muutnud.
a
Andres/ 24. detsember 2020 00:54
Tänases lehes näib seda teemat hekseldavat peaasjalikult Annika Laats. Aga kui juba jutuks tuli, siis kuna põhiseaduse järgi kuulub Eestis kõrgeim võim rahvale, ei tohiks olla ka probleem, kui rahvas vahel harva seda võimu ka kasutab.
m
Mida / 24. detsember 2020 12:14
see rahvas siis homodega ette võtab? Praegu on populaarsem hoopis hobustega tegelemine.

k
küsime ja soovitame/ 23. detsember 2020 22:51
Aga miks sa ise seda teemat hekseldad? Püsi kuss ja ära topi oma nina igale poole.
j
jah,/ 24. detsember 2020 12:15
see õigus on ainult konservatiividel? Kas meil on klasside ühiskond?
j
juhan/ 23. detsember 2020 21:41
Minul näiteks ei ole seksuaalvähemuste vastu midagi...Nad ei ole selles süüdi, et nad niisugused on. Las elavad oma elu ja on omavahel suhtes. Mind häirib nende juures see, et nad nõuavad võrdseid õigusi tavainimestega, ma mõtlen siin mehe ja naise suhet. Mulle oleks väga võõras näha kui kaks omavahel suhtes olevat meest kasvataksid koos last....Õudus kuubis. Kes on lapsele isa, kes ema....
j
ja kui / 24. detsember 2020 12:16
ema sureb ja last kasvatavad isa ja vanaisa, või hoopis võõrasisa, siis ei ole õudne?
h
Hhjk/ 24. detsember 2020 13:51
Igal lapsel on õigus emale ja isale, ning seda peakski riik toetama ja edendama, mitte ei peaks samasoolistele andma last mängukanniks. Rääkige mida tahate aga samasoolised on enamuse suhtes nihkes, ehk hälve- seksuaaleelistuste põhjal vähemus, demokraatia tähendab aga seda et vähemus peab aktseteerima enamuse otsused, mitte vastupidi. Vähemustel on kõik samad õigused mis teistelgi, kuid oma sättimusest tulenevalt ei soovi neid õigusi kasutada. Vaid nõuavad oma hälbe normaalsuseks kuulutamist, nii ei lähe. Austage palun enamuse huve ja laste õigust emale ja isale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee