Eesti uudised

Mihkel Kärmas terviseameti vilepuhujast: on koomiline, et keegi nägi keset koroonakriisi vaeva, et moonutatud helist Saare hääl kätte saada (4)

Keit Paju, 22. detsember 2020 20:32
Eesti uuriva ajakirjanduse lipulaeva "Pealtnägija" juht Mihkel Kärmas selgitab, et anonümiseerimine on nende saates väga erandlik asi. Kuna Eesti on väike riik, ei saa ka täielikku anonüümsust vilepuhujale pea kunagi tagada.Foto: Sven Arbet/ Ekspress Meedia
Möödunud nädalal anonüümsena "Kuuuurija" saates riigi vaktsineerimiskava kritiseerinud endine terviseameti kommunikatsioonijuht Simmo Saar otsustas teisipäeval oma isiku avalikustada. Mehe sõnul muukis sotsiaalministeerium häälmoonutatud intervjuu lahti, et tema isik teada saada. "Pealtnägija" toimetaja ja saatejuht Mihkel Kärmas nimetab tegu koroonakriisi keskel lausa koomiliseks.

Kõigepealt vajab selgitamist see, kuidas moonutatud heliklipist rääkija originaaltämber kätte saada. Saare "Kuuuurija" intervjuud kuulanud helispetsialist nendib, et seal on Saare hääle varjamiseks ainult tema hääle helikõrgust muudetud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.12.2020
Kiik äsas sotsiaalmeedias Saarele: võiksid valeväidete levitamisel hoogu maha võtta!
22.12.2020
Vallandatud terviseameti vilepuhuja Simmo Saar: „Mul on korduvalt kästud sulgeda suu ja edasi teenida.“
22.12.2020
Sotsiaalminister Kiik vilepuhuja Saare sõnavõttudest: „See on täiesti suvaline lahmimine!“
22.12.2020
Ajakirjanike liit: sotsiaalministeerium ja terviseamet rikkusid õigust sõnavabadusele, kui vilepuhujale tehti ettepanek kirjutada lahkumisavaldus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee