Sisuturundus

5 põhjust, miks nutikas naine ostab riideid ja jalanõusid internetist! 

Kaup24, 28. detsember 2020 09:00
Foto: Envato Elements
Oleme jõudnud ühiskonnani, milles märkimisväärne hulk teenustest on kolinud internetti – saame neti vahendusel valimistel hääletada, e-koolist lapse hindeid uurida, makse tasuda ning loomulikult mõne hiireklikiga oma garderoobi välja vahetada!

Veebipoed kinnitavad, et riiete ja jalanõude internetist ostmine on tõusev trend – inimesed armastavad üha enam internetis šopata ning pole ka imestada, sest sellel on mitmeid märkimisväärseid plusse. Millised need siis on?

Mugavus. Mõelgem nüüd kaubanduskeskusesse mineku peale. Parimal juhul lähed üksi ning pole erilisi ettevalmistusi vaja teha. Minnes aga lastega võib see teekond kujuneda parajaks katsumuseks. Noorem poeg viriseb, et tahab multikat vaadata; tütar pahandab, et lemmikpluus on ikka veel pesus; pesamuna nutab, sest temale ei pöörata tähelepanu. Kui kõik on valmis, siis tuleb veel kaubanduskeskusesse jõuda… kogu asi tundub paras tüütus. Ja taoline kadalipp tuleb ette võtta iga kuu või üle mitme kuu! Riided ja jalanõud ju ise koju ei tule…

Selle kõrval on tõeline luksus sättida end arvuti taha ning surfata mööda internetipoode. Sa istud mugavalt arvuti ees, aurav teetass kõrval, ning uurid, mida põnevat riiete e-poed pakuvad. Netipoodides võid tooteid valida kasvõi lõunapausi ajal kontoris, keset ööd või sõites parasjagu bussiga ühest linnast teise. Kõik sujub kiirelt ning ühelgi hetkel pole vaja oodata poemüüjat, et see sulle õigete numbrite leidmisel appi tuleks.

Eriti lihtne on lastele riiete ostmine – enamikele põnnidele ei meeldi poodides käia, sest see on nende jaoks igav. Suuruse järgi on lastele internetist imelihtne osta soodsad jalanõud või riided.

Lai valikuvõimalus. Netipoodides on suur valikuvõimalus – sadu erinevaid brände (ka tippbrände), paljudes suurustes ja värvides ning loomulikult erinevas hinnaklassis. On praktiliselt võimatu, et sa ei leiaks nende hulgast midagi sobivat. Tuleb lihtsalt võtta veidi aega, et uurida erinevaid poode. Kui reaalses elus peaksid minema ühest kaubanduskeskusest teise, siis arvutiekraani taga on see märksa mugavam.

Foto: Envato Elements

Kiirus. Netipoed on parim variant nendele, kelle elutempo on kiire. Kes tahaksid või vajaksid midagi uut oma garderoobi, aga töö ja pereeluga on lihtsalt nii palju asjatoimetusi. Nagu mainitud, siis netipoest ostmiseks ei ole vaja arvuti või telefoni ekraanist kaugemale minna ning võid seda teha täpselt siis, kui sulle endale sobib. Kiire ja efektiivne!

Soodne hind. Üleüldiselt võib väita, et internetipoodide hinnad on paremad kui tavapoodide omad. Siin on mitmeid põhjuseid – näiteks ei kulu veebipoodidel raha kaubanduskeskuste rendipindade peale ning neil ei ole nii palju klienditeenindajaid vaja.

Internetist ostes on ka lihtsam hindu võrrelda. Kasvõi pannes paberile kirja, mis meeldis ja kui palju see maksis. Vaevalt, et kaubanduskeskuses keegi meist, märkmik ja pastakas näpus, ringi käiks ning pluuside hindu üles märgiks. Arvutiekraani ees on see aga vägagi normaalne.

Poode mööda käies on üsna lihtne sattuda šoppamise lainele – ehk siis, kui algul oli vaja vaid ühte paari pükse, võid järsku avastada, et oled ostnud ka seeliku ja vabaaja jalanõud. E-poes on lihtsam end kontrolli all hoida.

Tõepoolest, internetist tellides tuleb tasuda pakiautomaadi kulu, kuid laiemas pildis on see pigem väike summa. Pealegi, paljud e-poed saadavad alates kindlast tellimuse summast asjad tasuta!

Vähene kontakt. Praegusel ajal tuleks hoiduda suurematest rahvamassidest – kes vähegi saab, võiks teha ostud internetis, mitte uidata mööda kaupluseid. Samas, isegi kui jätta koroonateema kõrvale, ei meeldi enamikele meist tungelda rahvahulkade keskel, sest see on lihtsalt niivõrd väsitav.

Foto: Envato Elements

Mida kardetakse e-poodide juures?

Tõenäoliselt on suurim hirm see, et ostetu ei sobi. Tea, et e-poodidel on kohustus esemed 14 päeva jooksul tagasi võtta või välja vahetada.

Kui pelgad, et äkki netist ostetud naiste kleidid ei istu sulle, siis on nutikas variant alustada muust: telli alustuseks näiteks laste riided või hoopis meeste riided. Lapsed ja mehed on tunduvalt leplikumad rõivastuse osas. Kui juba näed, et e-poest saab kvaliteetset kraami ning vajadusel mugavalt tagasi saata, siis oled kindlasti julgem edaspidistel ostudel. Olles harjunud e-poodide maailmaga, avastad, kui avar see on – joped naistele, tüdrukute kleidid, soodsad jalanõud… Kõik vaid hiireklikkide kaugusel!

Tutvu laia valiku jalanõude ja riietega Kaup24 lehel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee