ÕL TV | Õhtuleht

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeval ja pühapäeval

„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 10 | Hannes Võrno teeb muusikat garaažibändis, kas vanemad mehed on voodis tõesti jumalad ja miks pani Hing Fekeli oma kleidi põlema? (1)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 26. detsember 2020 10:05
"Klatšiminutid - aastalõpu eri" - oktoobrikuu kuumimad lood Anu Saagim; Sten Talivee

Toome teieni ÕL TV erisaate "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Laotame teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab! 

Vaata videot!

Kergelt ärrituvatel, ilma huumorimeeleta ja labiilse närvisüsteemiga inimestel, paluks mitte vaadata!

"Klatšiminutid - aastalõpu eri" - oktoobrikuu Anu Saagim; Sten Talivee (Erki Parnaku)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 11 | Liiga suured rinnad on muutnud mõne naise elu põrguks, suur nina näitab ühe muu organi suurust, aga õnneks on algamas amatsoonide ajastu
21.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 9 | Kethi Uibomäe pulmad toimuvad Gruusias, homoseksuaalina ei jõua Eesti konnatiigis kuhugi, kuid suunamudimine toob lõdvalt leiva lauale
18.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 8 | Teletibi abiellus Eesti rikkaima mehega, kellele sai saatuslikuks tiivaripsutamine ja mis juhtus kullakaevurite Nau ja Sibulaga?
16.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 7 | Juulikuu – hurraa, enamik elu on kuulsustel tasuta! Taavi Libe vingub jälle! Miks Tanel Padar abielluda ei julge?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee