Eesti uudised

EESÕIGUS KOROONAVIIRUSE VASTU? ERRi juht palub 300 töötaja vaktsineerimist (26)

Toimetas Marvel Riik, 20. detsember 2020 16:13
ERRi juhatuse esimees Erik Roose.Foto: Kollaaž (Tanel Meos / Ekspress Meedia, Tiit Blaat / Ekspress Meedia)
„Covid-19 leviku valguses peab Eesti rahvusringhääling (ERR) tagama operatiivse ja katkestusteta teavituse kõikidel platvormidel eesti ja vene keeles,“ selgitas ERRi juht Erik Roose, miks sotsiaalministeerium peaks esimesel võimalusel vaktsineerima meediamaja 300 töötajat.

„Prioriteetsena käsitleme ERRi ajakirjanikke, tehnilist personali ja tugi-üksusi, kelle tööks on elanikkonna informeerimine ja programmide toimepidevuse ning edastamise tagamine,“ ütles Roose kirjas sotsiaalministeeriumile.

„Tunnetuslik riskirühm üha laieneb,“ märkis sotsiaalminister Tanel Kiik, kui ta ERRi palve saatis edasi oma nõunikule, rahvatervise osakonna juhatajale Heli Laarmannile ja terviseala asekantslerile Maris Jessele.

15. detsembril kinnitas valitsus Covid-19 vaktsineerimise plaani, mille kohaselt võimaldatakse esmajärjekorras vaktsineerimist inimestele, kes toimetavad tervise- ja sotsiaalsüsteemis ning neile, kes kuuluvad Covid-19 riskirühmadesse. Valitsuse plaanide järgi peaks vaktsiin saama kättesaadavaks kõigile Eesti inimestele järgmisel kevadel.

Samal teemal

11.12.2020
TELEPILT KINNI? Helme keeldub ERRile lisaraha andmast. Roose: kas ma pean siis „Õnne 13“ ära lõpetama?
25.11.2020
ERRi juht: on risk, et Eesti inimesed peavad olümpiamänge vaatama Eurospordist
26.10.2020
KUI TÄNA ALGAKS SÕDA | Kuidas me saaks sõjas infot? Erik Roose: kuni meie kolm maja on püsti, jätkab ERR tööd

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee