Eesti uudised

KAS KEELDUMINE MAKSAB AMETIKOHA? Mida saab tööandja teha, kui arst või müüja hoidub koroonavaktsiinist (6)

LISA KOMMENTAAR

kaubatundja 22. detsember 2020 16:41
Seda artiklit lugedes tekkis küsimus!!! Kas vaktsineerimine on ikkagi vabatahtlikuse alusel- või.......
lilli 22. detsember 2020 12:26
seda oli ju arvata, et vaktsineerimine osutub siiski kohustuslikuks.
Kuri 22. detsember 2020 12:09
Uskumatu suhtumine! Gripivaktsiini kasutatakse aastakümneid, selle kasutegur on alla 20%. Gripp pole kusagile kadunud. Vaevalt et kiirkorras valmis körtsitud covidivaktsiin kuidagi parem on. Vaktsiin on väga kahtlase väärtusega, aga seda esitletakse nagu maailma päästmise plaani, umbes et kui vaktsineerida ei lase, siis on kõik uksed suletud. Sellisele vägivallale tuleb täiega vastu hakata!
Süst 21. detsember 2020 22:47
Ja kui vanurite lähedased ei luba süstida,siis viskame vanurid ka sealt minema või....
Ei süsti. 21. detsember 2020 22:45
Hr.Ratas lubas ju,et see on vaba valik.Kui on juba antikehad olemas,siis ei peaks ju süstima.Veri ju näitab,et on olemas antikehad .
Riik riigis 21. detsember 2020 18:25
Tundub, et Riik Riigis süsteem on EV normaalne toimimisviis. Kellel võim, sellel jõud ja õigus. Meil pole ei kohustuslikku immuniseerimiskava ega ka kohustust tööandja poolt pakutud vaktse vastu võtta. Andmekaitse Seaduse säetete alt läheb välja kohustus teavitad tööadjat oma terviseandmetest. TLS paragr 88 ei näe ette TL lõpetamist covid 19 + tulemuse, maski vms mittakandmise ega ka vaksist keeldumise eest. Selmet, et lugeda abieluraamatut, võiks RK enne ise endale selle, milliseid kõiki seadusakte on vaja muuta, et in lollusi sunduslikuks teha ja kuidas nende rikkumise eest karistada võib